Copyright © 2024 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 5ZŠ Plavání z.s. - Radotín
ZŠ Plavání je spojení moderní a hravé výuky plavání s rozvojem všeobecných pohybových schopností, a také s celkovým poznáváním okolního světa, ať už se jedná o faunu, floru nebo nové kamarády. Na plavání se, ač jako bývalí plavci, nedíváme jen jako na zdravý sport, ale především jako na důležitou, až nezbytnou životní dovednost. Intenzivní forma učení, naše vlastní metodika a hravé pojetí výuky se ukázalo, na základě zkušeností tisíců absolventů kurzů, jako velmi účinné a objektivně efektivnější než docházení na bazén jednou týdně. V důsledku tak vytváříme i v obecném pojetí sportu skvělý základ pro budoucí motorický vývoj. Náš tým tvoří pouze zkušení lektoři s pozitivním přístupem, díky tomu se nám daří u dětí probouzet zájem o sport, pohyb a aktivní způsob života.
ZŠ Plavání z.s. - Radotín plavání s dětmiKde plaveme
Kurz probíhá v Plaveckém a sportovním areálu Radotín. Vyhřívaný bazén tvoří čtyři 25metrové dráhy určené k plavání, na jejich začátku jsou startovní bloky, pod kterými je hloubka 1,6metru. Směrem k druhému konci stoupá nerezové dno na 1,3 metru. Prostředí areálu je přizpůsobeno na provoz plaveckých kurzů. Před i po plavání mohou rodiče využít posezení v bistru v druhém patře, kde máte dění v bazénu možnost sledovat.
plavali dětech RadotínNaše kurzy na Radotíně
Aktuálně zde nabízíme Letní příměstské tábory, Sobotní kurzy plavání a Individuální kurzy. Všechny kurzy jsou vhodné pro děti ve věku 5-13 let ( u individuálních lekcí je možné se domluvit i na jiném věku, případně je nabízíme i pro dospělé). Rádi mezi nás přivítáme jak úplné začátečníky, tak pokročilé plavce.
plavou s dítětem Praha 5Letní příměstské tábory
S využítím nových pedagogických metod a osvědčených nenásilných postupů výuky plavání jsou děti vedeny k lásce k vodě a následnému zvládnutí základních plaveckých způsobů.

Příměstské tábory zahrnují deset šedesátiminutových plaveckých bloků a doplňkové sportovní a zábavní aktivity. Kurzy probíhají v červenci a srpnu, vždy od pondělí do pátku a nezahrnují ubytování.

Děti jsou rozděleny do skupin po cca. deseti členech podle úrovně plaveckých dovedností. Nikoli však podle obvyklého řazení 1,2,3,4.., nýbrž na „žraloky, námořníky, chobotnice a piráty.“ A to z důvodu, že se děti s bytostmi identifikují lépe než s čísly a hlavně podle nás není nutné v rámci zachování dobré atmosféry příliš okatě zdůrazňovat, kdo je lepší, druhý či nejhorší.

Celý den jsou však všechny děti pospolu a mají stejný a společný program. Pouze při výuce plavání se můžou jednotlivé skupinky pohybovat v jiné části bazénu.

Jaký je denní režim?

8.30 – 9.00 – příchod/přebírání dětí

9.15 – 10.15 – lekce plavání

11.00 – 11.30 – svačina

11.30 – 12.00 – pohybový program

12.45 – 13.30 – oběd

13.30 – 14.00 – přesun do areálu/klid

14.15 – 15.15 – lekce plavání

15.30 – 16.00 – svačina

16.00 – 16.30 – zábavní program/přebírání a odchod dětíPro děti je každý den připravena jedna dopolední svačina, teplý oběd a jedna odpolední svačina. Samozřejmostí je zajištění pitného režimu po celý den.
Pro více informací navštivte naše stránky: https://zsprodeti.cz/zs/plavani/summer
plavání dětíPravidelné sobotní kurzy plavání
Absolvovali jste s námi kurz školního plavání a vaše ratolest chce s plaváním pokračovat? Sháníte pro děti smysluplnou pravidelnou pohybovou aktivitu a v týdnu už nemáte prostor na další kroužek? Plavání s námi je tou správnou volbou! Na základě četné poptávky ze strany rodičů jsme pro vás připravili Sobotní kurzy plavání zaměřené na vodní adaptaci, základy vodní záchrany a sebezáchrany, absorpci základních plaveckých dovedností a rozvoj specializovaných plaveckých i všeobecných pohybových dovedností.
Kurzy trvají vždy 50 minut a konají se každou sobotu. Je však jen na vás, kdy na ně dorazíte. Zaplatíte si balíček 15ti lekcí a docházíte podle vlastní potřeby. Kurzy jsou otevřené pro děti ve věku 5-13 let v úrovních neplavec, poloplavec a plavec. Kurzy se konají od začátku září do konce ledna následujícího roku a od začátku února do konce června.

Více informací naleznete na stránkách: https://zsprodeti.cz/zs/plavani/saturday
ZŠ Plavání z.s. - Radotín dětské plaváníIndividuální kurzy plavání
Pokud chcete, aby se Vaše dítko co nejvíce zdokonalilo v plavání, pokud chcete v učení postupovat jen a jen dle potřeb a tempa vašeho dítěte, Individuální lekce ZŠ Plavání jsou tu pro vás. Kurzy jsou určené jednomu až dvěma dětem ve věku 4-15 let. Po domluvě je možné se domluvit i na lekcích pro dospělé.