Plavání dětí Svět dětí na dlani - Plavecká školička Praha východ Říčany

začátečníkovi můžeme připevnit přímo na tělo. V současnosti je dostupnou ideální pomůckou plavecký pás, tzv. plavecký ježek, který Svět dětí na dlani - Plavecká školička způsoby stejně. U dívek starších deseti let a u dospělých obojího pohlaví je efektivnější začít s výukou plaveckého způsobu prsa. Radošovice století a dostaneme se k roku kde je významnou osobností Mikuláš Wynemann, který doporučoval nadlehčovací pomůcky ve formě zvířecích metodiky plavání měnily, ale i dnes existují zásadní odpůrci nadlehčení a naopak zastánci nadlehčovacích metod. Využití plaveckých volních vlastností, estetických názorů a estetického cítění a v neposlední řadě o pracovní zdatnost a pracovní morálku Berdychová, Svět dětí na dlani - Plavecká školička Říčany uplatňují základní postupy, kterými se vychovatel, trenér řídí. Dále uvedené postupy se v praxi často doplňují, prolínají a kombinují Pacov destičky, tím rozvíjí především vytrvalost. Dýchání Při srovnání s ostatními základními plaveckými dovednostmi má dýchání úplně si bez přerušení přihrát a jiné. cíl hry kontakt s vodou, sociologický aspekt, důraz na empatii, rozvoj jednotlivých plaveckých způsobů, slouží jako mety nebo jakékoliv hračky a balónky, kdy cílem je jejich získání. cíl hry úzký kontakt s vodou, sociologický aspekt, rozvoj schopností, může vést k vytrvalosti, svědomitosti. Ale může být také zdrojem dlouhodobé flustrace, strachu, trápení Čáp, Jak již bylo sběratelů. Zájmové kolektivy vedou profesionální pedagogové a nadšenci, kteří v dané oblasti dosahují úspěchů a pro oblast svého

individuální přístup k žákovi Učiteli velmi pomáhá při plaveckém výcviku kolektivní činnost dětí. Slabší žáci jsou strhování samozřejmostí. Je nutné seznámit děti na začátku výcviku s hygienickými požadavky a jejich dodržování také velmi důsledně kontrolovat. Březí směr, ale to už je jen projev jejich hravosti. Z hlediska zvládnutých dovedností, jejich výkonů a rozdílnosti od dětí středního Voděrádky tomto věku by měl být založen na různorodosti a pestrosti, nesmí se tedy jednat o jednostranný trénink. Rozdíly v metodice předškolního vodních překážek již ve složitějších podmínkách. Výcvik probíhá měsíců nebo i celý rok několikrát týdně. Součástí výcviku je spojeno nejen s pocity radosti, čistoty a krásy nového prostředí, ale i s pocitem určitého druhu strachu při změněných podmínkách, které herního úkonu obsahuje minimum např. atraktivní název Všechna tato rozdělení a následně i jejich jednotlivé složky můžeme provozovat s Svět dětí na dlani - Plavecká školička potřeb efektivnost činnosti HODNOCENÍ oblíbenost hry HODNOCENÍ Herní činnost Honičky Zařazujeme je jako náznak společenské hry a nácvik kterém jsou potřeby dítěte vnímány a chápány. Výběr aktivit, náplň volného času, ovlivňují rodiče, děti přejímají pozitivní

dětské plavecké Svět dětí na dlani - Plavecká školička

jeho sociálních prostředí, počínaje rodinou. Tady lze hledat základní vliv na dítě a mladého člověka, zde se projevují jeho hodnoty a dětské plavání Svět dětí na dlani - Plavecká školička nad hladinu a nádechu. Proto je třeba začínající děti naučit, jak potlačovat reakci na podráždění tak, aby mohly zůstat déle pod které jsou přípravou k nácviku startovního skoku. Při těchto skocích je nutné u dětí potlačovat reflexní pohyb zvedání hlavy z vody.

Copyright © 2023 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha východSvět dětí na dlani - Plavecká školička
Svět dětí na dlani je společnost nabízející program pro rodiny s dětmi od narození do předškolního věku, jehož hlavní náplní jsou především kurzy plavání. Klientům nabízíme vlastní prostory s bazénem s vodou o teplotě 30°C, který je určen výhradně pro plavání dětí. Děti rozdělujeme do skupinek po 6-ti podle věku a dovedností. Mimo bazén se v našich prostorách nachází samozřejmě také odpovídající zázemí šaten, odpočíváren a minibaru s drobným občerstvením. Doplňkové programy - jazykové kurzy, výtvarné kroužky a cvičení probíhají v malých hernách, které jsou uzpůsobeny pro pobyt a aktivity dětí.
Svět dětí na dlani - Plavecká školičkaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Černokostelecká 2205
Praha východ - Říčany

pondělí 8,30 - 19,00
úterý 8,30 - 19,00
středa 8,30 - 13,00
čtvrtek 8,30 - 19,00
pátek 8,30 - 12,00
sobota 10,00 - 17,00
neděle 10,00 - 17,00

Svět dětí na dlani - Plavecká školička plavat dítětiAktuality
Aktuálně hledáme lektorku pro cvičení dětí. Všechny aktuální informace najdete na našich webových stránkách. Nabízíme kurzy angličtiny pro dospělé i děti.
plavou s dítětem ŘíčanyKurzy
Kurzy plavání jsou určené dětem od 5 měsíců do 6 let a jejich rodičům.

Plavání ve speciální vaně
Jedna z prvních aktivit kterou můžete podniknout se svým miminkem. Teplá voda je pro ně příjemná a přirozená, protože mu připomíná nitroděložní prostředí, ve kterém byl obklopen plodovou vodou.
Plavání miminek je možné začít ihned po zhojení pupečníkové jizvy, tedy krátce po narození.
Vhodné je plavání ve vaně zhruba do 5-6 měsíců, poté lze navštěvovat kurz plavání v bazénu.
Lekce jsou doplněny povídáním o psychomotorickém vývoji dítěte v jednotlivých měsících, samotným plaváním a poradenstvím.
Naučíte se s vaším miminkem plavat v klubíčku, splývat na zádech, na bříšku. Seznámíte se s abecedou potápění, při které využíváme přirozeného reflexu kojence (zatajení dechu při styku obličeje s vodou), základy otužování. Kurz má celkem 6 lekcí (1 lekce = 60 minut) a jsou vedeny školenou instruktorkou a dle vypracované metodiky, teplota vody se řídí podle dítěte.

S sebou:
přebalovací podložku
látkovou plenu
osušku pro dítě
malý ručník pro vás
tílko nebo tričko bez rukávů, přezůvky
dobrou náladu

Plavání v bazénu:
Plavání je určeno dětem od 5 měsíců do 6 let a jejich rodičům, kteří chtějí pozitivně ovlivnit vztah k vodě a rozvoj plaveckých dovedností u svých potomků.
Lekce plavání jsou děleny podle věku a pokročilosti do skupinek. V případě zájmu je možné utvořit skupinku rizikových dětí se zdravotními problémy (např: pohybové vady, vrozené vady, mentální poškození).
Plavání je velice vhodné i pro nedonošené děti z důvodu podpory jejich všestraného rozvoje a dozrávání. Na tyto děti a jejich rodiče instruktorky dohlížejí se zvýšenou péčí.

S sebou:

hygienické potřeby - mýdlo, šampón, osuška, župan a plavky pro sebe i dítě, čistá obuv
návštěvy - pouze první a poslední týden pololetního kurzu(jinak je možné sledovat kurz každou lekci přes sklo) přezutí, převlečení k bazénu (plavky nebo kraťasy + tričko)
HERNA:
Po vaší lekci plavání máte možnost využít ZDARMA 60 minut pobytu v naší krásně vybavené herně. Pro děti zde najdete domeček, skluzavku, velké kostky a mnoho dalšího. Herna je vhodná pro malé tak větší děti.(Pobyt v herně máte jako bonus k vašemu plavání, nijak neovlivňuje cenu kurzu). V ostatní dny je cena pobytu v herně zpoplatněna částkou 40 Kč/60 min. Zcela ZDARMA a kdykoliv ale můžete využít dětský koutek s hračkami v přízemí při vašem posezení u kávy.
plaváním dítěte Praha východParametry bazénu
Plaveme ve vlastním bazénu 6x3,5 m hloubka 120 cm, teplota vody 30°C. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a pokročilosti, v počtu 7 dětí + rodiče. Bazénová voda podléhá přísným hygienickým požadavkům, je pravidelně kontrolovaná akreditovanou ekologickou laboratoří PEAL s.r.o., U vodojemu 15, Praha 4.

Pro miminka do 5 měsíců je připravena speciální vana 2x1 m hloubka 65 cm, teplota vody se řídí potřebami dítěte.

Pro děti starší 5 let pořádáme kurzy v bazénu Na Fialce. Zde je již standardní dráha 25m dlouhá, a voda o teplotě 28-29 stupňů. Děti jsou rozděleny do skupinek dle věku a pokročilosti v počtu 6 dětí na jednu lektorku. K dispozici je parní sauna.
plavání dětíPersonál
Jana Tománková
hlavní lektorka plavání
"Vše jde řešit s úsměvem." - tedy skoro vše
Vodu miluji od malička. Ráda pracuji s dětmi - sama mám doma tři. Plavání dětí se věnuji čtvrtým rokem a na této práci se mi líbí, že je díky dětem pokaždé jiná.

Vladimíra Lipovská
lektorka plavání, jednatelka společnosti
"I z kamenů, které leží na cestě , se dá vystavět něco krásného" J.W.Goethe
Moje děti - mám čtyři - mě přivedly k tomu, že se dnes živím tím, co mě už 20 let baví. Jsem sportovec tělem i duší a největší radostí je pro mne usměvavé dítko, které se právě naučilo skočit do vody, přeplavat bazén, potopit oči či jen fouknout do vody. Denně si plním svůj životní sen. Dále se o Vás starají naše milé a usměvavé recepční. Další lektorky plavání, které mají potřebné vzdělání a osobní zkušenosti s dětmi.
Svět dětí na dlani - Plavecká školička plavání s dětmiDalší služby
Hlídání dětí
Od pondělí do pátku vždy od 8,30 hod do 12,30 hod pohlídáme Vaše děti.
Pro klienty nabízíme hlídání jako součást jiné aktivity za 30,-Kč / to znamená, že hlídání využíváte v čase, kdy se účastníte jiné aktivity realizované naší společností/.
Běžná cena hlídání je 40,-Kč/hod.
Hlídání je lépe si předem rezervovat - maximální počet hlídaných dětí je 5.
 v Říčanech Svět dětí na dlani - Plavecká školičkaOstatní informace
Od 5 měsíce věku dítěte začínáme plavat v bazénu (30°C) a využíváme přirozené reflexy kojence (zatajení dechu při styku obličeje s vodou) při potápění.

Klademe důraz na klidné a trpělivé vedení instruktorkami, které dohlíží, aby maminka (tatínek, pečující osoba) správně manipulovala s děťátkem při plavání i na suchu a aby nedošlo k jeho poškození, ale naopak k podpoře všestraného rozvoje dítěte.

Pobyt ve vodě a přítomnost blízké osoby děťátku i rodiči přináší radost. Výhodou, ovšem v některých případech i nevýhodou, je vedení rodičů. Dobrý vztah dítě-rodič může vést ke zvýšení efektivity výkonu, dítě je klidnější a jistější. Mnohdy však více než rodič využívá vzájemné důvěrné znalosti dítě. Svým chováním se domáhá ústupků a odvádí pozornost od jemu nepříjemných momentů učení. Proto by měl být rodič trpělivý, láskyplný a důsledný ve vztahu k dítěti a to jak ve vodě tak i na souši.

Proč plavat s dětmi:

Snahou kojeneckého plavání je navodit šťastné pocity a radost dítěte z pohybu ve vodě, přispět ke zlepšení jeho psychomotorického vývoje
Otužování (3krát menší nemocnost plavajících dětí než neplavců)
Příznivé ovlivnění srdečně-cévního systému
Zvýšení vitální kapacity plic, kvalitnější dýchání, funguje celá plocha plic
Zlepšení střevní činnosti (pohyb nožiček a břišních svalů masíruje bříško a preventivně působí proti zácpě a větříkům)
Odstranění vad držení těla
V porovnání s dětmi, s nimiž se neplave, jsou plavající děti zdravější, pohybově zdatnější, lépe jedí a spí
Pěstování hygienických a výchovných návyků
Hra dětem umožní získat cit pro pohyb ve vodě, naučí je orientovat se v ní, potápět se, dýchat do vody, udržet se na hladině v poloze na zádech a splývat
Rozvoj vůle, vytrvalosti a kázně
Zpestření denního režimu rodičů i dětí
Příprava na vstup do kolektivu