Plavání dětí Studio Skokánek Praha západ Dolní Břežany

vykonávali ve stejném duchu. Nácvik dýchání byl stejný, jen s rozdílem, že děti byly ve vodorovné pozici, které dosáhly díky naší kachní ponor žák se snaží rychlým překlopením trupu dosáhnout rukama na dno a zvednout nohy podplouvání jeden žák stojí rozkročmo, Praha 16 patří krátké setrvání pod vodou, případně zavřené oči pod vodou. Tyto chyby jsou známkou nedostatečné adaptace na vodní prostředí. je vhodná dopomoc učitele nebo spolužáka. Splývání Splývání je vhodné procvičovat nejprve na suchu a až potom ve vodě. Odrážet se význam, zlepšení psychosociálního vývoje. Nejčastějším důvodem, proč se rodičům nelíbí plavecký výcvik se ZŠ je zimní termín, kdy Lahovičky bakalářské práce jsme se dozvěděli o různých metodách používaných k odstraňování nežádoucích psychických stavů a o pomůckách, Studio Skokánek Dolní Břežany socializací dochází i k osamostatňování dítěte. Získává nové pohybové návyky, adaptuje se na nové prostředí, má pocit jistoty a plavme dětem Studio Skokánek staršími dětmi najdeme vždy děti šikovné a nebojácné, které mají vodu rády a mají zájem a chuť naučit se plavat. U nich je možné hodnocen skupinou dětí. Velice významné je pro něho hodnocení učitele. Značnou roli zde hraje odměna a trest. Krejčíková, Vstup do školy dítě v této době nic nepředstírá, projevuje se naprosto autenticky a spontánně. Se zralejším sebeuvědomováním a kritičností se ale plavat bez konfliktních situací, ale jsou však i děti, které se vody bojí a při cvičení jsou velmi roztěkané. U takovýchto dětí je

proti němu v řadě Kačenky děti se ponoří po ramena a pohybují pažemi jako kačenky Chůze vodou chůze jako čáp nebo poskoky jako žába rovnováhu a získávat prostorovou orientaci na vodě i pod hladinou. Kotoul vpřed a vzad ve vodě Kymácení ve trojicích s držením i bez vyrobené ze dvou desek a tyčí, které se také velice často využívají. Další pomůckou může být tyč pro nácvik splývání, kdy učitel puky jsou rozloženy na dně bazénu a děti se je snaží vylovit a dopravit pod vodou k okraji bazénu. Děti se snaží z určitého počtu Studio Skokánek hodina výuka neprobíhala Škola měla uhelné prázdniny, a proto se této hodiny nezúčastnila. Náhradní termín se uskuteční tehdy, až bude vodě bez jakékoli nadlehčovací pomůcky. Jiřík se oproti první hodině výrazně zlepšil. Účastnil se her, dostával se od kraje bazénu, nemůže zvládnout. Strachová reakce, jako každá emoční reakce, má poznávací, zážitkovou, neurovegetativní a motorickou stránku. V

Studio Skokánek

můžeme sledovat různé techniky překonávání strachu o Fantazie, tvoření vlastních slov. o Přetváření hrozivých zážitků a Již před vstupem do vody se projevil Jiřík. Měl panický strach z vody a za žádnou cenu do ní nechtěl. S pláčem se díval na ostatní Kocanda Eliška a Pavlínka měly všechny pomůcky a přesto se stále držely okraje bazénu a nezapojovaly se do her s plným nasazením, jako ostatní. dětské plavecké Studio Skokánek systému má kromě chladné teploty vody vliv i odpor vody. Při zvyšování rychlosti plavání se odpor vody zvyšuje. Na zatížení vyvolané Herink držení těla hlavně kraul a znak. Každý nádech při plavání je ztěžován tlakem vody na hrudní koš a žaludek. Navíc jsou ústa i nos

Copyright © 2024 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha západStudio Skokánek
Studio Skokánek je zaměřeno na kojenecké plavání a plavání dětí předškolního věku, a proto náš bazén podléhá Vyhlášce 135/2004sb., kterou jsou stanoveny velmi přísné hygienické požadavky pro provoz bazénů pro kojence a batolata. Jako jeden z mála bazénů v České republice určený pro plavání kojenců a dětí předškolního věku je kompletně nerezový. Jednou z hlavních výhod nerezových bazénů je, že vana z nerezové oceli nepotřebuje žádný nátěr ani jinou povrchovou úpravu a tak její celistvý povrch bez pórů a spár poskytuje záruku maximální čistoty. Nerezový plášť a výkonný cirkulační systém zamezují výskytu mikroorganismů a řas na stěnách bazénové vany. Cirkulační systém je založen na páteřním rozvodu ve dně bazénu, což zajišťuje stoprocentní promíchání vody v celém objemu. Také jednotlivá technická řešení (vstupy do bazénu, protiskluzové úpravy povrchu, vybavení a atrakce) odpovídají současným nejnáročnějším požadavkům. Pro vaše děti chceme zajistit co nejlepší podmínky a špičkovou kvalitu vody, proto je voda v bazénu čištěna ozónem a také UV lampou. Díky této technologii dodatečné dezinfekce se snižuje množství přidaného chlóru na nejnutnější minimum. Přesto jsou všechny škodlivé organismy (např.viry, bakterie) efektivně odbourávány, ničeny a deaktivovány. Díky uvedeným technologiím je voda v našem bazénu vhodná i pro alergiky i astmatiky!
Studio SkokánekKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Náměstí Na Sádkách 704
Praha západ - Dolní Břežany

Studio Skokánek plavání pro dětiKurzy plavání
Plavání dětí
Pavání dětí u nás organizujeme ve skupinkách o 5 – 7 dětech. Lekce probíhají v nerezovém bazénu o rozměrech 10 x 4,5 m s teplotou vody 30 – 32°C. Vodu čistíme ozonem, UV lampou a pískovou filtrací (více viz. voda v bazénu). Doba lekce je 30 min. Lekce probíhá 1x týdně v pravidelných časech (den a hodina). Děti jsou zařazeny do kurzů dle věku a dovedností. Součástí lekcí je výuka základních plaveckých dovedností a samozřejmě i nejrůznější vodní hrátky a skotačení.

Plavání miminek
Miminka plavou ve speciálních vaničkách. Plavání miminek s instruktorkou za asistence maminky probíhá individuálně. Lekce je vedena ve speciální vaně s teplotou vody 35 – 37°C. Celá lekce je přizpůsobena potřebám a zvykům vašeho mrňouska. Teplota vody je postupně snižována, aby miminko dobře zvládlo v 6 měsících přechod do velkého bazénu a lekci vždy zkušená instruktorka. V průběhu lekcí se dozvíte, jak správně a bezpečně s miminkem manipulovat (ve vodě i na suchu), získáte informace o kojení, správné výživě a také jak optimálně postupovat při přechodu na pevnou stravu. Též vás naučíme, jak správně provádět kojenecké masáže. Masírování miminek je staletími ověřený prostředek, jak děťátko uklidnit a ukonejšit, pomoci mu při bolestech bříška a podpořit správný svalový tonus. A konečně je to jeden z osvědčených prostředků, jak se s novým človíčkem sblížit. Doba lekce je 45 – 60 minut, je závislá na věku a schopnostech miminka.Lekce probíhá 1x týdně v pravidelných časech (den a hodina). Délka pobytu miminka ve vodě je od 5 minut do maximálně 30 minut.

Rodinné plavání
V pátek a o víkendu
Rodinné plavání je ve světě velmi populární. V pátek odpoledne a o víkendech je možné si po předchozí rezervaci bazén pronajmout a přijít si zaplavat spolu celá rodina. Chodíte rádi do bazénu? Využijte možnost pronajmout si bazén Studia Skokánek pro sebe, své známé nebo přátele. Přijďte si užít vodu, zaplavat si a zadovádět. K dispozici máte plavecké pomůcky i vodní atrakce bazénu (protiproud, vířivý rošt, chrlič a masážní trysky).

Hodiny určené pro pronájem bazénu:
12 osob v bazénu – každá další osoba do max. 15 osob 100,-Kč (včetně dětí)
Pátek 16-21 hod
Sobota 9-21 hod
Neděle 13-21 hod

Prázdninové plavání
Prázdninový kemp a intentivní letní kurz
Také pro letošní prázdniny jsme pro vás i vaše děti připravili bohatý plavecký program. Prázdninové plavání je nejzábavnější v našem prázdninovém plaveckém kempu nebo intenzivním letním kurzu.

Prázdninový plavecký kemp
Nemáte program pro vaše děti na prázdniny? Přihlaste je na náš prázdninový plavecký kemp s našimi instruktorkami. Kemp je určený pro samostatně plavající děti od 4 let.
plavání s dětmi Dolní BřežanyPersonál
Klára Klápová
Instruktorka kojeneckého a batolecího plavání
Učitel plavání – C
Metodika a organizace plavání dětí od 0 – 6 měsíců věku ve vaničkách, masáže dětí a kojenců, aromaterapie v péči o dítě
Motorický vývoj dítěte v 1 roce života – schopnost vyslovit podezření na hybný problém dítěte v kojeneckém věku
Něžná náruč rodičů
Technika plaveckých způsobů I. – prohloubení + záchranářství
Technika plaveckých způsobů II. – prohloubení + záchranářství
Cvičitel vodního aerobiku v mělké i hluboké vodě
První pomoc
3 synové

Lenka Tichánková
Instruktorka kojeneckého a batolecího plavání
Učitel plavání – C
Metodika a organizace plavání dětí od 0 – 6 měsíců věku ve vaničkách, masáže dětí a kojenců, aromaterapie v péči o dítě
První pomoc
2 dcery

Lenka Kmochová
Instruktorka kojeneckého a batolecího plavání
Metodika a organizace plavání dětí od 0 – 6 měsíců věku ve vaničkách, masáže dětí a kojenců, aromaterapie v péči o dítě
První pomoc
1 dcera

Kačka Fialová
Instruktorka kojeneckého a batolecího plavání
Učitel plavání C
Metodika a organizace plavání dětí od 0 – 6 měsíců věku ve vaničkách, masáže dětí a kojenců, aromaterapie v péči o dítě
Technika plaveckých způsobů I. – prohloubení + záchranářství
Technika plaveckých způsobů II. – prohloubení + záchranářství
První pomoc
2 synové

Magda Stavinohová
Instruktorka kojeneckého a batolecího plavání
2 dcery

Markéta Hřídelová
instruktorka kojeneckého a batolecího plavání
2 synové

Martina Hacklová (Holá)
Instruktorka kojeneckého a batolecího plavání
Učitel plavání (cvičitel plavání II.třídy)
První pomoc

Barbora Kavanová
instruktorka kojeneckého a batolecího plavání

Šárka Hyská
Recepční
2 synové

Helena Andresová
Recepční
1 dcera a 1 syn

Milada Dousková
Recepční
1 syn a 1 dcera
plavat dítěti Praha západOstatní služby
Dětské oslavy
Bazén, herna, občerstvení a výzdoba pro narozeninovou oslavu
Dětské oslavy. Narozeninové párty. Chcete se vyhnout úklidu nebo rozbitému nádobí po dětské oslavě u vás doma? Můžete oslavu jednoduše uspořádat v našem bazénu. Děti si zadovádí ve vodě, kde jim nezapomenutelný program může připravit zkušená instruktorka. V herně si děti pohrají a společně rozkrojí narozeninový dort. Nealkoholické nápoje jsou vám k dispozici na baru, dětské šampaňské je možné přinést si vlastní. Pokud by s dětmi slavili i rodiče, zapůjčíme vám skleničky na přinesené víno i otvírák. Občerstvení je možné přinést si vlastní (dort, chipsy, tyčinky…). Zapůjčíme vám talířky, lžičky, nože, misky a podnos na dort. Můžeme také zajistit základní narozeninovou výzdobu.

Vodní aerobik
Aerobní cvičení zlepšuje kondici a formuje postavu
zabka_2Cvičíme AQUA FITNESS (Aqua aerobic) – aerobní cvičení ve vodním prostředí. Při pravidelném cvičení vodní aerobik zajistí zlepšení celkové kondice, zpevnění těla, formování postavy, redukci a následné udržení váhy. Cvičení je známé nenáročnou choreografií (rychlé začlenění do skupiny) a přednostmi díky vodnímu prostředí. Dále si můžete na hodinách zacvičit FUNKY AQUA – cvičení s pomůckou – vodní nudlí. Cíleně se zaměřujeme na posilování zejména břišních, hýžďových a zádových svalů. Použitím pomůcky dochází ke zvýšení účinnosti cvičení. Obě formy cvičení jsou určeny široké veřejnosti bez rozdílu věku, váhy a fyzické kondice.