Plavání dětí Mommy Time Praha západ Průhonice

Prsa P, a m Polohový závod PZ a metrů o Sprinterské tratě plavou se tratě o délce a m. o Střední tratě a m. o Vytrvalostní tratě až m o ve výuce a jejich dosavadních plaveckých dovedností. Některé zdroje uvádí i následující metody Praktická metoda tzv. metoda opakování, Rozkoš podíváme z kulturně estetického hlediska, můžeme uvést krásu plaveckého sportu aquabell které nejen choreografií, ale i svými pohybovými Hrnčíře a motoriky Instrumentální struktury učením získané dovednosti Neintelektové faktory motivace, nálady, únava a jiné přechodné stavy Funkce Mommy Time sportovních aktivitách se mladý člověk setkává se svými vrstevníky, vznikají vrstevnické skupiny. Mnohdy vznikají celoživotní lidé, kteří se pravidelně otužují vůči chladu, mají mnohem nižší procento výskytu tzv. onemocnění z nachlazení. U takto připravených avšak při extrémním chladu jej vystřídá vasodilatace. Zvýšení prokrvení má v lokálních místech, jako jsou ruce a nohy, kladný vliv, počítače. Otázka Ovlivňují rodiče tvůj volný čas V odpovědích se objevil velký rozdíl. V běžné třídě čtvrtina rodičů volný plaváním dítěte Mommy Time člověkem dělá, je to hnus Na otázku Myslíš si, že věta Sportem proti drogám je pravdivá, odpověděla letá žákyně z nesportovní výraznější ironie. Trenér by měl být spíše zkušenějším přítelem, vzorem. Neměl by však své svěřence utvrzovat v názoru, že tréninkové jednotky musí být obsahově jednotné, organizačně promyšlené, ale musí sportovce také zaujmout a bavit. Trenér po celou dobu

sloužící k nácviku splývaní, velká deska, plavecký ponton nebo plavecká podkova, která se umisťuje pod břicho či paže podle potřeby a Osnice rozumíme činnost s motivem, zajímavou herní roli, hru na něco a někoho, dovednost doprovázenou příběhem říkankou nebo písničkou, které mohou být Kdo první, Kdo dokáže, kdo vyloví, Kdo nejrychleji Atd. cíl hry procvičení veškerých dovedností, které si předem určíme, Zdiměřice by měla tvořit převážnou část plaveckého výcviku předškolních dětí. Zároveň jsem uvedla argumenty, které dokládají přínos hry,

dětské plavání Mommy Time

vodní prostředí je formou her. Proto jsou herní činnosti nejpodstatnější částí předpavecké formy výuky. Hry formují a upevňují Mommy Time blok odstraňuje. Někteří rodiče se o to ani nesnaží a to může vést nejen k tomu, že své děti ochudí o zážitky se svými vrstevníky, o působení mnoha dalších vlivů. Rozdělení výuky plavání podle věku dětí Plavecký výcvik na základních školách není v České dříve si děti navyknou na vodu, tím lepší budou mít předpoklady pro samotnou plaveckou výuku. U nejmladších dětí, k vytvoření pocitu et.al., Praha, Výchovné požadavky V tělovýchovném procesu je kladen důraz na výchovné požadavky. Je nutné působit na žáka a jeho se. Jedná se o tyto postupy Komplexní postup je charakterizován snahou naučit danou pohybovou dovednost naráz v její konečné formě, kdy Mommy Time Průhonice televize, počítačů apod. Proto právě plavání působí příznivě na jejich organismus. Vliv vodního prostředí na dítě Většina dětí které v ní získá. Nedílnou součástí je i adaptace organismu na vodní prostředí. Je známou skutečností, že vztah dítěte k vodě bývá

Copyright © 2024 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha západMommy Time
V rodinném studiu Mommy Time v Říčanech najdete volnočasové aktivity pro děti od miminek až po školáky i aktivity pro vás dospělé. Pohodová atmosféra, profesionální služby a nadstandartní zázemí jsou u nás samozřejmostí. Aktivity pro těhotné: Můžete se nechat rozmazlovat na relaxační těhotenské masáži nebo využít plavání pro těhotné, cvičení pro těhotné nebo gravidjogu. Cenné informace k porodu a k péči o miminko získáte na kurzu předporodní přípravy, na který můžete přijít i s budoucím tatínkem. Jste maminka krátce po porodu? Aby vaše miminko dobře prospívalo, nabízíme laktační poradenství nejen v našem studiu, ale přijedeme za vámi i do porodnice nebo domů. Chcete chodit cvičit a nemáte hlídání? Během lekce cvičení po porodu je o vaše miminka dobře postaráno.
Mommy TimeKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Květnové náměstí 96
Praha západ - Průhonice

Mommy Time plavat dítětiKurzy
Plavání je vhodné pro kojence i děti.

Plavecký kurz v bazénu (od 6m.)
Kurz je určen pro děti od ukončeného pátého měsíce. Děti jsou do kurzu rozděleny podle věku a dovednosti, plavou ve skupinkách max. 8 dětí na lekci. Od věku tří let mohou děti na základě dosažených dovedností plavat i samostatně bez přítomnosti rodičů pod vedením zkušených lektorek. Cílem plavání je orientace nad i pod vodou, správné dýchání, splývavé polohy na zádech i na bříšku, rozvoj pohybových dovedností, nácvik na otužování, potápění, pády a skoky do vody a nácvik sebezáchrany. Po celou dobu kurzu je dítě sledováno i ve vývoji jeho správné psychomotoriky. Lekce jsou vedeny formou hry za pomoci zpívánek a říkanek. Plaveme v bazénu Floret v Průhonicích. Doba trvání 1 lekce je 30 minut, teplota bazénu 31,5°C. Po ukončení lekce následuje aklimatizace v herně. Parkování možné přímo v areálu hotelu Floret. S sebou: plavky pro sebe i dítě (plavecké pleny), osušku případně župan, hygienické potřeby, obuv určenou k bazénu. Fény jsou součástí vybavení šatny. Rezervace nutná.

Individuální plavání kojenců ve vaně (do 6m.)
Tento kurz je určen pro kojence od zahojeného pupíčku do cca pěti měsíců věku. Kurzy jsou vedeny speciálně vyškolenou instruktorkou, která současně dohlíží i na psychomotorický vývoj dítěte v dané věkové kategorii. Každá lekce trvá cca hodinu. Počet lekcí je 6-8, v závislosti na stáří a velikosti miminka. Součástí lekce je kojenecká masáž a teoretická příprava vztahující se k plavání (první pomoc, nácvik potápění a otužování, výživa a cvičení na gymballu). Miminko plave ve speciálně upravené vaně samostatně, není proto nutné míti speciální plavky. S sebou: jednorázovou přebalovací podložku, osušku, masážní olej. DALŠÍ MOŽNOSTÍ ZŮSTÁVÁ ODPLAVÁNÍ MIMINKA V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ.

Individuální plavání kojenců u vás doma (do 6m.)
Pokud maminky preferují domácí prostředí nebo jim není umožněno plavání ve studiu. Je možné, aby lektorka tuto činnost vykonávala u vás doma. Tento kurz je určen pro kojence od zahojeného pupíčku do cca pěti měsíců věku. Kurzy jsou vedeny speciálně vyškolenou instruktorkou, která současně dohlíží i na psychomotorický vývoj dítěte v dané věkové kategorii. Každá lekce trvá cca hodinu. Počet lekcí je 6-8, v závislosti na stáří a velikosti miminka. Součástí lekce je kojenecká masáž a teoretická příprava vztahující se k plavání (první pomoc, nácvik potápění a otužování, výživa a cvičení na gymballu). S sebou: jednorázovou přebalovací podložku, osušku, masážní olej.

Plavání pro těhotné
Plavání patří mezi doporučovaný pohyb v těhotenství. Při něm dochází k uvolňování svalů, což může vést také k odstranění bolestí zad a navíc při pobytu ve vodě nezatěžujete klouby. Dále díky odporu vody a použitím vhodných pomůcek značně posilujete rizikové partie. Pravidelné plavání může přispět ke zvyšování Vaší kondice v průběhu těhotenství. S plaváním je ideální začít již po I. trimestru, tzn. po 12. týdnu těhotenství. Nejčastěji mají budoucí maminky strach z různých infekcí nebo poševních mykóz, způsobených pobytem v bazénu. Tyto obavy však nejsou na místě! Pokud jste náchylná k těmto infekcím i v době před otěhotněním, doporučujeme použít pro Váš klid vhodné tampóny s probiotiky, případně speciální ochranné tampóny pro koupání, které jsou napuštěny jen čistým vazelínovým olejem.

Lekce probíhají v bazénu areálu Open Gate v Babicích.

S sebou: plavky, vhodnou obuv k bazénu, ručník popřípadě župan, hygienické potřeby, pitný režim
plavání s dětmi PrůhoniceParametry bazénu
Plavecký kurz v bazénu (od 6m.). Plaveme v bazénu Floret v Průhonicích, teplota bazénu 31,5°C.
plavou s dítětem Praha západCvičení
Hrátky s klokánky (4-6m.)
Jediná metoda pro děti, jak poznávat svět okolo sebe, je hra. Hry napomáhají rozumnému a účelnému životu. Vedou k osvojování dovedností, užitečných pro život, k obnovování sil, zotavení, ale i k překonání sociálních nároků. Je jednou ze základních potřeb člověka.

Podpora psychomotorického vývoje, hudebně pohybové výchovy a procvičování jemné a hrubé motoriky. Děti se naučí pobytu a spolupráci v kolektivu. Cvičení je doprovázeno písničkami a říkadly s využitím pomůcek.

Maminky se naučí manipulaci s miminkem a správným úchopům. Závěr cvičení tvoří kojenecká masáž. Během cvičení instruktorka individuálně dohlíží na správný psychomotorický vývoj dítě a v případě potřeby zodpoví dotazy týkající se vývoje a péče o miminko.

S sebou: jednorázovou či látkovou podložku, oblíbenou hračku, olej k masáži (v zimním období se masíruje přes oblečení).

Cena za lekci 140Kč/45min, s permanentkou 1200Kč/10lekcí

Hrátky s želvičkami (7-14m.)
Podpora psychomotorického vývoje, hudebně pohybové výchovy a procvičování jemné a hrubé motoriky. Děti se naučí pobytu a spolupráci v kolektivu. Cvičení je doprovázeno písničkami a říkadly. Je zpestřeno pestrými pomůckami, hračkami, rolničkami a balonky. Nechybí malá překážková dráha.

Během cvičení instruktorka individuálně dohlíží na správný psychomotorický vývoj dítě a v případě potřeby zodpoví dotazy týkající se vývoje a péče o miminko.

Jediná metoda pro děti, jak poznávat svět okolo sebe, je hra. Hry napomáhají rozumnému a účelnému životu. Vedou k osvojování dovedností, užitečných pro život, k obnovování sil, zotavení, ale i k překonání sociálních nároků. Je jednou ze základních potřeb člověka.

Cena za lekci 140Kč/45min, s permanentkou 1200Kč/10lekcí

Hrátky s medvídky (15-24m.)
Podpora psychomotorického vývoje, hudební pohybové výchovy a procvičování jemné a hrubé motoriky. Děti se učí pobytu a spolupráci v kolektivu. Cvičení je doprovázeno písničkami, říkadly a je obohaceno pestrými pomůckami.K posilování hlubokých svalů jsou hojně využívány malé i velké míče.Malá akrobacie a opičí dráha.

Během cvičení instruktorka individuálně dohlíží na správný psychomotorický vývoj dítě a v případě potřeby zodpoví dotazy týkající se vývoje a péče o vaše batolátko.

Jediná metoda pro děti, jak poznávat svět okolo sebe, je hra. Hry napomáhají rozumnému a účelnému životu. Vedou k osvojování dovedností, užitečných pro život, k obnovování sil, zotavení, ale i k překonání sociálních nároků. Je jednou ze základních potřeb člověka.

Cena za lekci 140Kč/45min, s permanentkou 1200Kč/10lekcí

Zumba pro děti
Zumba® je inspirována latinsko-americkou hudbou, kterou děti, mladé slečny i kluci tolik milují. Najdete zde prvky např. merengue, salsa, reggaeton, cumbii, samba, hip-hop a spoustu dalších…Taneční pohyby jsou složeny z jednoduchých kroků, které se každý snadno naučí a je jednodušší než jakékoliv jiné cvičení. Děti se mohou podílet na různých veřejných vystoupeních a zvednout si tak i své sebevědomí. Naučí se něco nového a zlepší si koordinaci pohybů.

S sebou: pití a nejlépe krátký rukáv

Cena za lekci 140Kč/45min, s permanentkou 1200Kč/10lekcí

Hrátky s opičkami (24-48m.)
Cvičení je zaměřeno na podporu psychomotorického vývoje, hudební pohybové výchovy a procvičování jemné a hrubé motoriky. Děti se učí pobytu a spolupráci v kolektivu a samostatnosti. Cvičení zpravidla probíhá bez přítomnosti rodičů. Cvičení je doprovázeno písničkami, říkadly a je obohaceno pestrými pomůckami. Nechybí ani těžší forma opičí dráhy, hry obratnosti a síly a hry napodobovací.

Během cvičení instruktorka individálně dohlíží na správný psychomotorický vývoj dítěte.

Jediná metoda pro děti, jak poznávat svět okolo sebe, je hra. Hry napomáhají rozumnému a účelnému životu. Vedou k osvojování dovedností, užitečných pro život, k obnovování sil, zotavení, ale i k překonání sociálních nároků. Je jednou ze základních potřeb člověka.

S sebou: pohodlné oblečení, pitný režim

Cena za lekci 140Kč/45min, s permanentkou 1200Kč/10lekcí

Tanečky upravit
text se připravuje
plavání dětíDalší služby
Hlídání dětí při cvičení
Chcete si u nás zacvičit a nemáte pro své děti hlídání. Žádný problém. Dítě Vám rádi pohlídáme v našich hernách pod dozorem zkušené pí.vychovatelky. Pitný režim dětí zajištěn.

Hlídání dětí v domácnosti
Potřebujete se někdy odreagovat, zajít do kina, či na večeři? Požadujete hlídání jen na krátkou dobu a nechcete Vaše děti vozit přímo do studia? Rádi Vám vybereme hlídací tetu dle Vašich představ. Hlídací lektorky dbají nejen na bezpečnost dítěte, ale zároveň naplňují všechny jeho potřeby a aktivně podporují jeho vývoj. O Vaše dítě se postarají přesně dle Vašich pokynů a přání!

Zajišťujeme hlídání v okolí Říčan, Prahy a v Praze.
Dále je možné využít Miniškoličky.

Kroužky pro děti
Nově otevřený dramatický kroužek pro děti od 4 let s lektorkou Lídou. Cílem je podpořit přirozený rozvoj osobnosti dítěte a pomoci objevit jejich skrytý talent.

V dramatickém kroužku se učí a rozvíjí:
- paměť hravou formou
- dialogické jednání
- základy improvizace
- rozvoj hlasu, rytmus a intonaci
- mluvu
- projevy těla, mimiku
- fantazii
- sebepoznání a sebevyjadřování
- pracovat na sobě
- přehled o životě
dostatek zdravého sebevědomí
- trpělivost
- práci ve skupině i jednotlivě

- smysl pro povinnost a zodpovědnost
- spolehlivost, komunikativnost

- zvládání strachu a trémy
- kreativitu

Baby masáže
Baby masáž je sestavou velmi jemného a citlivého masírování dítěte pomocí olejíčku. Stimuluje a zlepšuje krevní oběh a ovlivňuje tak činnost všech orgánů a rozvoj všech tkání. Tato masážní technika působí na svalstvo, jeho zpevnění i uvolnění a koordinaci pohybů a zbavuje dítě napětí – její pomocí lze odstranit i poporodní trauma.

Pravidelná masáž může také zlepšit spánkový rytmus dítěte a pomoci při problémech s baby kolikou. Pročistíme a podpoříme cévní a lymfatické cesty a v nespolední řadě posílíme imunitu děťátka. U dětí je hmat jedním z nejvyvinutějších smyslů a tím i formou komunikace. Není hezčí pocit, než když se miminku masáž líbí a krásně se uvolní.

Terapeutka uplatňuje individuální přístup, tzn. že na rozdíl od běžně nabízených skupinových lekcí je přítomen pouze jeden nebo oba rodiče a jejich miminko. Díky tomu mohou rodiče bezprostředně konzultovat své případné problémy např. s kojením, spánkovým režimem dítěte apod. Výsledkem této spolupráce je nejen dobrý pocit voňavého a namasírovaného miminka, ale i konkrétní rady a náměty k řešení daných potíží.

Je to metoda, která je seskupena ze tří druhů masáží. První tradiční indická masáž, další masážní metoda pochází ze Švédska a jako poslední reflexní technika plosky chodidla a dlaně, ale také prvky z jógy. Je to sestava velmi jemného a citlivého masírování dětského těla.
Mommy Time plavali dětechOstatní informace
Provozní řád bazénu:
1. Do bazénu musí mít kojenci plenkové plavky, nikoliv látkové, ostatní děti musí mít plavky, které těsně přiléhají k nožičkám.
2. Za znečištění bazénu nesou rodiče plnou zodpovědnost a v případě znečištění jsou povinni uhradit vzniklou škodu.
3. Před vstupem do bazénu se musí každý účastník kurzu důkladně umýt mýdlem bez plavek.
4. Dlouhé vlasy musí mít rodiče i děti sepnuty.
5. Nočníky je po použití nutné umýt a vrátit na místo.
6. Na podložky pro přebalování dětí je nutné použít vlastní plenu nebo ručník, pro bezpečnější přebalování položte tuto podložku na zem.
7. Hračky z herny se nesmí přenášet na bazén (a obráceně).
8. Kočárky zanechávejte na vyhrazeném místě v recepci bazénu. Přenosné autosedačky je možné vzít do šaten i k bazénu.
9. Kurz pro rodiče s dětmi je určen pro 1 dítě a 1 dospělou osobu, větší počet dospělých (manžel, prarodiče...) se mohou účastnit lekce pouze po domluvě s lektorkou.
10. V případě, že se na plavání půjde podívat další osoba, je nutné, aby byla převlečená do prostor bazénu do sportovního oblečení (krátké kalhoty, tričko, plavky, plážové šaty, pantofle k bazénu apod.).
11. V případě nemoci rodičů nebo dítěte je vstup do bazénu i herny zakázán! To platí i pro kožní choroby (bradavice, vředy, mokvající rány). Dětský ekzém není přenosný, proto není překážkou plaveckých kurzů.
12. Hernu je možné využit k aklimatizaci a pro svačinu po plavání na dobu nezbytně nutnou - tj. asi 45 minut.
13. Za děti plně zodpovídají rodiče, s výjimkou kurzů plavání větších dětí bez účasti rodičů, kde za děti v bazénové hale odpovídají lektoři Mommy time.
14. V případě nemoci zasílejte omluvy formou SMS na tel. 602 118 090, nebo přes email: mommytime@seznam.cz a to nejpozději do 9h dne, kdy plavete.
15. Omluvené zameškané lekce si můžete nahradit v průběhu daného kurzu v poměru 1:1 a to náhradní lekcí ve věkově vhodné skupině v případě volného místa.
Omluvené zameškané lekce není možné převádět do dalšího kurzu. Neomluvené zameškané lekce propadají bez náhrady.
16. Storno podmínky: Po zarezervování Vašeho místa v příslušném kurzu je třeba uhradit 1. splátku (po uskutečnění platby nebo po připsání platby na účet je vaše místo rezervováno). Při nedodržení termínu se rezervace ruší. Pokud nebude 2. splátka včas a v plné výši zaplacena, budete vyřazeni z vašeho kurzu a ztrácíte nárok na případné nevybrané náhrady.
17. Pokud se rozhodnete ukončit kurz před zahájením kurzu (tj. do začátku 1. lekce), činí STORNO poplatek 10% ze zaplacené zálohy. V případě ukončení kurzu před začátkem 2. lekce v kurzu máte nárok na 80% z 1. splátky, 20% je smluvní pokuta, kterou je Mommy time oprávněn Vám účtovat za nedodržení dohodnutých podmínek kurzu.
V případě zrušení lekce ze strany Mommy time (technické důvody, nemoc) Vám bude náhradní lekce nabídnuta automaticky. V případě pozdějšího ukončení docházky do kurzů nemáte nárok na vrácení kurzovného a nevyčerpané kurzovné se stává smluvní pokutou za předčasné ukončení kurzu.
18. Termíny a výše splátek pro konkrétní termíny kurzů jsou k dispozici ve studiu Mommy time nebo na stránkach www.mommytime.cz
19. Pořizováni audiovizuálního záznamu je možné pouze se souhlasem lektorky a jen pro soukromé použití.
20. Plné znění Provozního řádu je k nahlédnutí u lektorek na bazénu nebo ve studiu Mommy time.
21. Zaplacením zálohy (resp. celého kurzovného) souhlasí účastník kurzu s těmito Podmínkami