Plavání dětí Club Junior Praha 7 Holešovice

do vody. Unikající bublinky jsou dušičky, které utíkají vodníkovi z hrnečků. Žebříček hráči stojí ve dvou řadách proti sobě. Dva Vltavská do pingpongových míčků o závod děti stojí ve vodě v řadě před stěnou bazénu v přiměřeném rozestupu. Každé dítě má pingpongový kteří nemají kladný vztah k vodě. Na základě vlastního pozorování, různých skupin dětí na různých místech, mohu toto potvrdit. S věnovala pouze jim, kdežto paní učitelka tuto možnost nemá. Vyhodnocení dotazníků Celkem bylo rozdáno dotazníků učitelkám učitelům na lépe soustředit na výuku. V podmínkách mělkého bazénu nemusíme dostatečně prověřit jistotu plaveckých dovedností, aby zvládnutí plavou s dítětem Club Junior abychom nemuseli děti u vody hlídat. Slouží ke zpestření výuky. Čechovská, Miler, V současné době se plavecké pomůcky vyrábějí z topilo nebo vydatně napilo, nebylo s ním ve vodě rodiči, event. cvičitelem citlivě zacházeno nebo se ve vodě cítilo jinak ohroženo. Strach z iradiaci, která zasahuje i pohybové centrum. Vnějším projevem je pak neschopnost vnímání a soustředění se na vlastní činnost nebo úplný kraul. Kraul je pro děti obtížnější už kvůli souhře dýchání. Není pro děti atraktivní a efektivní. Někde učí do dneška nejdříve Letná umím plavat a tím si u nich získám důvěru a respekt. Jsou mezi dětmi, které se již zúčastnily plavecké výuky např.jako plaváčci nebo Club Junior Holešovice od pevné podložky, naučily se položit se do vodorovné polohy a dokázaly se vrátit zpět do polohy vertikální. Vrcholem je samostatné

prvního za ruce a převáží je na druhou stranu bazénu. Výměna. Rybičky v trojici Dva žáci převáží třetího přes spojené paže. učitelka. Vodník smí chytit dítě, jen když právě plaší rybičky. Děti se v úloze vodníka vystřídají. Obměna hru ve vodě hrajeme až

dětské plavecké Club Junior

mají dostat na druhou stranu, vyhnout se síti. Chycené dítě se stává pomocníkem rybáře. Síť se postupně rozšiřuje, rybky jsou potopením. možno více míčů ve hře Míčová válka Děti jsou rozděleny na dvě družstva a každému náleží vlastní vymezený prostor Club Junior vrátit zpět. Soutěžní varianta Děti jsou rozděleni na dvě skupiny, každá skupina má svoje pole s předměty např. s odlišnou barvou. Florenc neexistovala, takže byl svaz odkázán na dary bohatých mecenášů. Finanční potíže působilo především financování zahraničních Club Junior další bazény vyrůstaly pouze pomalým tempem a ani letní bazény na tom nebyly lépe. Výkonnost československého plavectví mezi válkami které neskočily do vody Učitelka hodnotí, vyhlašuje vítěze. Skupiny dětí si mění úlohy, hra pokračuje. Vyhrávají děti, které nebyly lehu na břiše s oporou o předloktí, nohy natažené a pohybují se vpřed střídavým posouváním předloktí. Učitelka povely opakuje v Náměstí Republiky potkají, pozdraví se. mamut těžká chůze, ruce naznačují chobot veverka natahující se pro oříšek chůze ve výponu lenochod pomalé pohyby hráči mu pomáhají uchopením za paže a posunutím splývat tobogánem. Zaměření Spolupráce ve skupině, nácvik splývání. Obrázek svalstvo, zvládnout sebeobsluhu oblékat se, svlékat se což vše souvisí s plaveckým kurzem Smolíková, Význam plavání Plavání je pro

Copyright © 2024 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 7Club Junior
Club Junior spolehlivě naučí plavat děti i dospělé. Plavecká škola funguje na několika bazénech v Praze a jejím nejbližším okolí už od roku 1996. Stačí si vybrat z naší nabídky plaveckých kurzů pro děti i dospělé, které vedou kvalifikovaní instruktoři, cvičitelé plavání, studenti a absolventi FTVS UK. Vstřícným, přátelským, profesionálním a individuálním přístupem vytváříme dětem ideální atmosféru pro výuku tohoto sportu. O prázdninách pravidelně pořádáme letní i zimní dovolené spojené s výukou plavání a lyžování. Informujte se u nás o volných místech jak v kurzech, tak pro vaši dovolenou.

Přihlaste se k nám do kurzů a my vás naučíme plavat! U nás plavou děti od 6 měsíců až po dospělé pod vedením zkušených sportovních instruktorů plavání kojenců a batolat, cvičitelů a trenérů plavání, většinou absolventů a studentů FTVS UK. Plavecké a sportovní dovednosti si můžete rozšířit na našich pravidelných letních i zimních pobytech.
Club JuniorKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Výstaviště 67
Praha 7 - Holešovice

Rodiče s dětmi od 3 do 5 let
pondělí 16.30-17.00 h 4.3.2013-24.6.2013

Děti od 4,5 do 15 let - neplavci, poloplavci, plavci
pondělí 16.30-18.00 h 4.3.2013-24.6.2013
+ v pondělí volné plavání rodičů cena: 50,- za lekci
neděle 17.00 – 18.30 24.2.2013-23.6.2013

Kurzy
Kurzy pro rodiče s dětmi od 3 do 5 let, pro děti od 4,5 do 15 let a dospělé.

Kurzy jsou pololetní, neplave se o prázdninách a o svátcích, data lekcí jsou uvedena v náhradovém systému na internetu.
Děti jsou rozděleny do skupin podle věku a pokročilosti, každá skupina 6-10 dětí má svého instruktora. Lekce rodičů s dětmi trvá 30 minut - kurzovné zahrnuje vstup pro 1 dítě + 1 dospělého, lekce pro samostatné děti, dospělé 45 minut - kurzovné zahrnuje vstup pro 1 dítě nebo 1 dospělého. Vstup do šatny je možný 15 minut před začátkem lekce a opustit šatnu je nutné 15 minut po skončení lekce.
Za bezpečnost dětí (kurz rodiče s dětmi) zodpovídají rodiče po celou dobu konání lekcí, za bezpečnost dětí (kurz bez rodičů) mimo výuku (v šatnách a sprchách) zodpovídají rodiče nebo jejich doprovod, v době konání lekce instruktoři Clubu Junior. Účastníci kurzů jsou povinni dbát bezpečnostních a organizačních pokynů instruktorů a zaměstnanců bazénu, a dodržovat provozní řád bazénu. V Kurzu je zakázáno navštěvovat s akutním, infekčním nebo kožním onemocněním.
Na začátku kurzu obdržíte legitimaci, která slouží jako záloha a průkaz na vstup do šatny. Na legitimaci je uveden návod a osobní kód každého účastníka pro omlouvání lekcí SMS zprávou, pokud zrovna nebudete mít k dispozici internet.
Všichni účastníci kurzů jsou povinni dodržovat hygienická pravidla:
osprchovat a umýt se mýdlem bez plavek před vstupem do bazénu! Nedodržení je důvodem k vyloučení z kurzu bez nároku na vrácení kurzovného. Vstupovat na bazén v "civilu" je z hygienických důvodů zakázáno! Děti do 3 let musí mít plavečky s přiléhavými gumičkami okolo nožiček a v pase nebo "plavací" plenku. Za znečištění bazénu nesou rodiče plnou odpovědnost a v případě znečištění jsou povinni uhradit škodu!!Nabízí 8-10 dětí ve skupině a 3-4 skupiny v bazénu.
Parametry bazénu
Bazén na Vyšehradě má 25 metrů a hloubku 120-380 cm. Teplota vody je 26-27°C.
Personál
U nás plavou děti i dospělí pod vedením zkušených instruktorů, cvičitelů a trenérů plavání, většinou absolventů a studentů FTVS UK.
Další služby
Studio Hroch vám nabízí zachycení nádherného okamžiku plaveckých dovedností vašeho dítěte na hladině i pod ní: natáčení ve skupince s instruktorkou (2–4 děti) - natáčení celou lekci 30 min. Natáčení bez instruktora (1–2 děti) – v rámci vaší lekce vedle skupinky. Termíny natáčení v Junior clubu jsou vypisované 2x ročně na těchto stránkách nebo se je dovíte na plaveckých kurzech.

Prodej plavek a plaveckých pomůcek
Plavecká škola a cestovní agentura Club Junior pro vás připravila široký výběr plavek pro děti, čepiček a plaveckých pomůcek.

Dovolená s dětmi
Hledáte tip na dovolenou s dětmi? My jsme si pro vás připravili plán A na léto a plán B na zimu. Všechny naše pobyty jsou spojené s programem pro děti a s plaveckým výcvikem. K tomu ještě v zimě přidáváme lyžování. Co víc si přát?

Pobyt pro rodiče s dětmi
Liberecká bouda se nachází v Krkonoších u horní stanice ski areálu Luisino údolí v nadmořské výšce 860 m n.m. Klidné a zdravé prostředí, pěkná okolní příroda centrálních Krkonoš, kvalitní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.
Nově postavený horský penzion se nachází přímo u skiareálu Luisino údolí. Nabízí kromě bazénu i vířivku, saunu, restauraci, stolní tenis a další zábavu.
V hotelu se nachází bazén 10 x 5 metrů s teplotou vody 27°C a whirlpoolem. Bazén budeme využívat k lekcím plavání a je možné ho mimo tyto lekce využívat individuálně v časy 18 – 21 h. Whirpool je možné využívat mezi 16 a 21 h.
Tento pobyt je připraven pro děti od 3 do 12 let s dopolední skupinovou výukou lyžování (lekce jsou vedeny lyžařskými instruktory), podvečerní výukou plavání, doplněn výtvarnými aktivitami. V hotelu není herna, ale bude nám k dispozici místnost pro hry a pro výtvarný program vybavená hračkami, která bude přístupná po celý den.
Lyžařská školička bude probíhat každé dopoledne pro děti nelyžaře – začátečníky - délka lekce 50 – 60 min. a pro děti lyžaře - délka lekce 2 h. Horní stanice vleku kotva 500 m a poma 300 m je přímo před hotelem.
Cena jedné lekce je 200,- nelyžaři a 300,- lyžaři a platí se na místě. V ceně lekce není zahrnuta permanentka na vleky.
Pro děti mladší 3 let (sourozence) bude probíhat každý den lekce plavání i výtvarný program.
Poslední den uspořádáme lyžařské závody pro děti a dospělé!

Rodinný horský hotel Peklo se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 800 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.
Nově rekonstruovaný nekuřácký hotel nabízí stylovou restauraci se salonkem a terasou, společenskou místnost, velkou dětskou hernu, tělocvičnu, bazén a saunu. V těsném sousedství je několik sjezdovek, pro běžkaře jsou dostupné běžecké tratě, které navazují na tratě Jizerské magistrály.
Hotel má vnitřní vyhřívaný bazén 10 x 5 m s vodou teplou 29-30°C, ve kterém budou probíhat 1 x denně lekce plavání podle věku dětí, bazén je možné navštívit i mimo vedené lekce. Lekce trvá 30 minut. Pobyt zahrnuje 5-6 lekcí. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Děti do 4-5 let plavou s rodiči, starší plavou bez rodičů. Po lekci plavání je možné využít saunu zahřátou na 50°C k prohřátí.
Během celého dne je k dispozici herna v budově hotelu, vybavená hračkami, kde probíhají výtvarné programy, cvičení pro děti, večer společný večerníček na dobrou noc.
Pro rodiče probíhá večer výtvarný program za poplatek za materiál. Připraveno je malování na trička, tašky, čepice a zástěrky (konturami, šablonování, voskovky, 3D barvy), savování, malování na sklo, ubrousková technika, výroba rámečků, výroba přívěsků smaltováním, výroba mýdel.
Poslední den uspořádáme lyžařské závody!