Plavání dětí Club Junior Praha 1 Staré Město

předškolního období by mělo zvládnout základní pohybové dovednosti, orientaci v prostoru a pohybovat se ve vodě. Dále ovládat dechové plavme dětem Club Junior vodním prostředí znesnadňuje dýchání. Dochází k rozvoji dýchacích svalů jak vlastních, tak pomocných. Zvětšuje se vitální kapacita zprvu ukázku na suchu dále pak procvičujeme na mělčině. Záběry horních končetin ve splývavé poloze můžeme procvičit i za pomoci Club Junior ukončení záběru horních končetin jsou naopak ramena s hlavou v nejvyšší poloze. Je to okamžik nádechu, po kterém následuje zanoření se říci, že prsa jsou rekreační plavecký styl. A když se v létě rozhlídnete po koupališti, tak jen velice málo lidí uvidíme plavat s plaváním. Takové děti potřebují podržet nebo aspoň přidržet, aby neměly strach z vody. A i kvůli tomu, že dětem ukáži, že opravdu Využití velkých desek k procvičení prsových či kraulových rukou. Děti leží na desce spodní částí těla tak, aby ruce měly volné k Žáci jsou ve dvojicích. Jeden se potopí, otevře oči a počítá kolik prstů mu druhý ukazuje. Kuk Děti se pod vodou podívají a pozdraví Můstek žabkám skočte zpátky totéž ať jste rychle pod vodou. žabky běží ke břehu bazénu, skáčou do vody, čápi běží, chytají žabky, Staroměstská všechny děti vzad ve vzporu ležmo vzadu ve vymezené ploše bazénu libovolným směrem, vzájemně se vyhýbají. Na zvolání ryby přejdou do autorů ve svých publikacích uvádí, že plavání patří mezi nejoblíbenější pohybové aktivity, a to u všech věkových kategorii. Tedy i u

prostředí. Děti se zde učí základním plaveckým dovednostem Dýchání do vody Splývání na zádech Splývání na břiše Ponoření Skok do

plavání pro děti Club Junior

bazénu Pád vpřed, pád nazad ze sedu, ze dřepu překot vpřed atd. Přeběhnutí po desce Dítě přeběhne po velké desce a skočí do vody Národní třída pod rukama a s nádechem mezi rukama. Ponorky Děti pochodují pod vodou ve vzporu dřepmo a jednu ruku mají vystrčenou nad hladinou jako podcenit. Cílem těchto her je, aby děti zvládly plaveckou polohu na prsou a na zádech. Zároveň je důležité, aby se děti dokázaly odpoutat posouván tahem a tlakem uličkou. Tanker Dvě nebo tři děti si lehnou za sebou na vodu splývají a chytí se za nohy. Další žák chytne cákáním, voláním kš, kš. Vodník se snaží některé dítě chytit. Děti utečou na okraj brodiště. Pro další hru určuje vodníka bazénu. Rybáři vytvoří síť spojených rukou v upažení. Zahajují lov zvoláním Rybáři jedou Běží proti dětem rybkám, které se během Club Junior Staré Město polohách. Jde máma skupinka dětí, která se předem s říkankou seznámila, se prochází na břehu bazénu. Děti se vždy předem domluví, Náměstí Republiky silou se odrazí ode dna bazénu vysoko nad hladinu. V nejvyšším bodě skloní hlavu, spustí paže a ohne se v pase. Vyhodí nohy nad vodu a takové, které mají plavání pouze jedno pololetí, což není pro děti moc prospěšné. Kolik dětí míváte průměrně v hodině plavání dítěti věnovat zvlášť. Výborný by byl pro takové děti asistent, který by se věnoval jen jim. Zařazujete didaktické hry do hodiny Club Junior alternativy odpovědí jsou pevně dány, nestrukturované umožňuje úplnou volnost odpovědí a polostrukturované u kterého se respondentovi

Copyright © 2024 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 1Club Junior
Club Junior spolehlivě naučí plavat děti i dospělé. Plavecká škola funguje na několika bazénech v Praze a jejím nejbližším okolí už od roku 1996. Stačí si vybrat z naší nabídky plaveckých kurzů pro děti i dospělé, které vedou kvalifikovaní instruktoři, cvičitelé plavání, studenti a absolventi FTVS UK. Vstřícným, přátelským, profesionálním a individuálním přístupem vytváříme dětem ideální atmosféru pro výuku tohoto sportu. O prázdninách pravidelně pořádáme letní i zimní dovolené spojené s výukou plavání a lyžování. Informujte se u nás o volných místech jak v kurzech, tak pro vaši dovolenou.

Přihlaste se k nám do kurzů a my vás naučíme plavat! U nás plavou děti od 6 měsíců až po dospělé pod vedením zkušených sportovních instruktorů plavání kojenců a batolat, cvičitelů a trenérů plavání, většinou absolventů a studentů FTVS UK. Plavecké a sportovní dovednosti si můžete rozšířit na našich pravidelných letních i zimních pobytech.
Club JuniorKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Rytířská 22
Praha 1 - Staré Město

Rodiče s dětmi od 6 měsíců do 3 let, vířivka, sauna 50°C.
čtvrtek 10.00-11.00 h 28.2.2013-27.6.2013

Club Junior plavání s dětmiKurzy
Určeno pro dětmi od 6 měsíců do 3 let.

Kurzy jsou pololetní, neplave se o prázdninách a o svátcích, data lekcí jsou uvedena v náhradovém systému na internetu.
Děti jsou rozděleny do skupin podle věku a pokročilosti, každá skupina 6-10 dětí má svého instruktora. Lekce rodičů s dětmi trvá 30 minut - kurzovné zahrnuje vstup pro 1 dítě + 1 dospělého, lekce pro samostatné děti, dospělé 45 minut - kurzovné zahrnuje vstup pro 1 dítě nebo 1 dospělého. Vstup do šatny je možný 15 minut před začátkem lekce a opustit šatnu je nutné 15 minut po skončení lekce.
Za bezpečnost dětí (kurz rodiče s dětmi) zodpovídají rodiče po celou dobu konání lekcí, za bezpečnost dětí (kurz bez rodičů) mimo výuku (v šatnách a sprchách) zodpovídají rodiče nebo jejich doprovod, v době konání lekce instruktoři Clubu Junior. Účastníci kurzů jsou povinni dbát bezpečnostních a organizačních pokynů instruktorů a zaměstnanců bazénu, a dodržovat provozní řád bazénu. V Kurzu je zakázáno navštěvovat s akutním, infekčním nebo kožním onemocněním.
Na začátku kurzu obdržíte legitimaci, která slouží jako záloha a průkaz na vstup do šatny. Na legitimaci je uveden návod a osobní kód každého účastníka pro omlouvání lekcí SMS zprávou, pokud zrovna nebudete mít k dispozici internet.
Všichni účastníci kurzů jsou povinni dodržovat hygienická pravidla:
osprchovat a umýt se mýdlem bez plavek před vstupem do bazénu! Nedodržení je důvodem k vyloučení z kurzu bez nároku na vrácení kurzovného. Vstupovat na bazén v "civilu" je z hygienických důvodů zakázáno! Děti do 3 let musí mít plavečky s přiléhavými gumičkami okolo nožiček a v pase nebo "plavací" plenku. Za znečištění bazénu nesou rodiče plnou odpovědnost a v případě znečištění jsou povinni uhradit škodu!!
Parametry bazénu
Bazén má atypický tvar, kde jeho hloubka je 135 cm s teplotou vody 28°C.
Nabízí také vířivku a saunu 50°C. Nabízíme 6 dětí ve skupině a 1 skupina v bazénu.
Personál
U nás plavou děti i dospělí pod vedením zkušených instruktorů, cvičitelů a trenérů plavání, většinou absolventů a studentů FTVS UK.
Další služby
Studio Hroch vám nabízí zachycení nádherného okamžiku plaveckých dovedností vašeho dítěte na hladině i pod ní: natáčení ve skupince s instruktorkou (2–4 děti) - natáčení celou lekci 30 min. Natáčení bez instruktora (1–2 děti) – v rámci vaší lekce vedle skupinky. Termíny natáčení v Junior clubu jsou vypisované 2x ročně na těchto stránkách nebo se je dovíte na plaveckých kurzech.

Prodej plavek a plaveckých pomůcek
Plavecká škola a cestovní agentura Club Junior pro vás připravila široký výběr plavek pro děti, čepiček a plaveckých pomůcek.

Dovolená s dětmi
Hledáte tip na dovolenou s dětmi? My jsme si pro vás připravili plán A na léto a plán B na zimu. Všechny naše pobyty jsou spojené s programem pro děti a s plaveckým výcvikem. K tomu ještě v zimě přidáváme lyžování. Co víc si přát?

Pobyt pro rodiče s dětmi
Liberecká bouda se nachází v Krkonoších u horní stanice ski areálu Luisino údolí v nadmořské výšce 860 m n.m. Klidné a zdravé prostředí, pěkná okolní příroda centrálních Krkonoš, kvalitní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.
Nově postavený horský penzion se nachází přímo u skiareálu Luisino údolí. Nabízí kromě bazénu i vířivku, saunu, restauraci, stolní tenis a další zábavu.
V hotelu se nachází bazén 10 x 5 metrů s teplotou vody 27°C a whirlpoolem. Bazén budeme využívat k lekcím plavání a je možné ho mimo tyto lekce využívat individuálně v časy 18 – 21 h. Whirpool je možné využívat mezi 16 a 21 h.
Tento pobyt je připraven pro děti od 3 do 12 let s dopolední skupinovou výukou lyžování (lekce jsou vedeny lyžařskými instruktory), podvečerní výukou plavání, doplněn výtvarnými aktivitami. V hotelu není herna, ale bude nám k dispozici místnost pro hry a pro výtvarný program vybavená hračkami, která bude přístupná po celý den.
Lyžařská školička bude probíhat každé dopoledne pro děti nelyžaře – začátečníky - délka lekce 50 – 60 min. a pro děti lyžaře - délka lekce 2 h. Horní stanice vleku kotva 500 m a poma 300 m je přímo před hotelem.
Cena jedné lekce je 200,- nelyžaři a 300,- lyžaři a platí se na místě. V ceně lekce není zahrnuta permanentka na vleky.
Pro děti mladší 3 let (sourozence) bude probíhat každý den lekce plavání i výtvarný program.
Poslední den uspořádáme lyžařské závody pro děti a dospělé!

Rodinný horský hotel Peklo se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 800 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.
Nově rekonstruovaný nekuřácký hotel nabízí stylovou restauraci se salonkem a terasou, společenskou místnost, velkou dětskou hernu, tělocvičnu, bazén a saunu. V těsném sousedství je několik sjezdovek, pro běžkaře jsou dostupné běžecké tratě, které navazují na tratě Jizerské magistrály.
Hotel má vnitřní vyhřívaný bazén 10 x 5 m s vodou teplou 29-30°C, ve kterém budou probíhat 1 x denně lekce plavání podle věku dětí, bazén je možné navštívit i mimo vedené lekce. Lekce trvá 30 minut. Pobyt zahrnuje 5-6 lekcí. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Děti do 4-5 let plavou s rodiči, starší plavou bez rodičů. Po lekci plavání je možné využít saunu zahřátou na 50°C k prohřátí.
Během celého dne je k dispozici herna v budově hotelu, vybavená hračkami, kde probíhají výtvarné programy, cvičení pro děti, večer společný večerníček na dobrou noc.
Pro rodiče probíhá večer výtvarný program za poplatek za materiál. Připraveno je malování na trička, tašky, čepice a zástěrky (konturami, šablonování, voskovky, 3D barvy), savování, malování na sklo, ubrousková technika, výroba rámečků, výroba přívěsků smaltováním, výroba mýdel.
Poslední den uspořádáme lyžařské závody!