Plavání dětí Sport Academy Praha 3 Žižkov

vhodné seznámit děti s důležitými pokyny před vstupem do vody. Vhodné je také domluvit se na signály zvukem či gesty, na které si děti důležité, aby byla hra dobře zorganizována. Hra většinou děti zaujme tak, že odvede jejich pozornost od dráždivých účinků vody a pohyby byly prováděny ve velkém rozsahu a ve vymezených fázích pohybu lehce a uvolněně. V neposlední řadě patří k výhodám i to, že se zajistit jejich bezpečnost ve vodě. Cílem je především prohloubit techniku plavání, naučit základním druhům startů a obrátek, zvyšovat střídavé techniky plavání, protože mají jednodušší pohybovou strukturu. U kraulu je však velmi náročné zvládat souhru mezi pohyby povzbuzení, popřípadě nějakou odměnou. Pro rychlejší organizaci dětí je žádoucí, aby učitel při hrách byl s dětmi ve vodě Bělková, Flora více učitelů. V mateřských školách bývá často počet děti kolem Což je na jednoho učitele, či instruktora moc. Je potřeba pomocníka, plavání s dětmi Sport Academy syčí. děti foukají do vody Najdeme si kytičku, polejem jí hlavičku. Podívej se vždyť je suchá Přidej ještě trošičku. děti chodí v čilí, potopí se každou chvíli. Z moře každou chviličku, vyloví si rybičku. děti skočí z okraje do vody a loví v bazénu puky Malujeme Olšany při běžném pohybu zanedbávány. Přispívá ke zlepšení držení těla zdravých dětí a pomáhá zdravotně oslabeným dětem při ale i různě tělesně postižené nebo děti s nadměrnou tělesnou hmotností. Také věková hranice plavců je v podstatě neomezená. Plavání Sport Academy Žižkov

výchovu mimo vyučování požadavek pedagogického ovlivňování volného času znamená nutnost citlivého pedagogického vedení k rozumnému plavali dětech Sport Academy úspěšnosti programu z hlediska naplňování potřeb mládeže a dosahování pozitivních změn v jejich životě, vztahy pedagog volného času jako hrací pole. Do hracího pole jsou vhozeny různé předměty nejlépe míče a děti mají za úkol, aby na jejich poli bylo po signálu Jiřího z Poděbrad Děti si ve skupině zvolí zástupce, který půjde do vedlejší skupiny vyhazovat předměty. Vítězí ta skupina, která má více předmětů v zájezdů, mistrovství Evropy nebo olympijských her. Za druhé světové války působily na území ČSR dva samostatné plavecké svazy u nás a musíme rozdělit na dvě samostatné etapy. Do roku bylo plavání převážně sezónním sportem, a proto se nedostatek krytých bazénů realizovaného na mateřských školách, mají děti od do let i další možnosti výuky plavání. Existuje mnoho plaveckých škol a plaveckých Sport Academy dětmi i pro děti samotné. Baby club Kenny se nachází ve městech Praha, Třinec, Frýdek Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí a v Rajská zahrada Obr. č. Hry dětí ve vodě Zdroj Vlastní foto Pomůcky Dětem v překonávání strachu a k učení nových dovedností pomáhají krásné nové

Sport Academy

v praxi Děti velice bavilo plavat s pěnovými trubkami, které jim zároveň dodávaly bezpečí, že se nepotopí. Pro překonání strachu se kraul a prosazují ho, že je více sportovnější např.Hoch. Já kraul učím děti ke konci výcviku, protože se jim plete se znakem. Jakou máte přípravného plaveckého kurzu a dětmi, které si toto neprošly, velké rozdíly Rozdíly jsou u dětí spíše individuální. Někdy děti,

Copyright © 2024 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 3Sport Academy
Od roku 2007 organizuje SPORT ACADEMY v Praze pro děti i dospělé vnitřní a venkovní sportovní aktivity plné pohybu a zábavy s velkým důrazem na zdravotní stránku cvičení. Pro děti od 3let pořádáme kurzy juda, plavání a gymnastiky. Tým profesionálních trenérů a instruktorů ve výuce podporuje zdravý, harmonický vývoj dětí. Aktivně používáme moderní tréninkové metody, které děti připravují na pozdější sportovní specializaci.
Sport AcademyKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Táboritská 23/1000
Praha 3 - Žižkov

Sport Academy dětské plaveckéCvičení
Základní gymnastika
Pohybové dovednosti
Koordinace pohybů
Základní gymnastické prvky
Mrštnost
Orientace v prostoru
dětské plavání ŽižkovKurzy
Věk dítěte může být při soukromých lekcí a individuální péči i menší než 3 roky. Kurzy jsou vhodné pro děti od 3 let.

Plavání - soukromé a skupinové lekce. Základní plavecké techniky: znak, prsa, kraul. Na základě zhodnocení dostupných informací o evropských plaveckých programech a našich profesních zkušeností jsme vybrali program, který učí děti plavat, ale také je velice praktický pro běžný život. Plavecké přípravu dětí ve SPORT ACADEMY vedeme nizozemské metodiky plavání a připravujeme děti na získání certifikátu Zwemmdiploma A, B, C (po jehož získání mohou děti v Nizozemí navštěvovat veřejné bazény a koupaliště).

Neplavci a začátečníci
V kurzech se učí plavat děti od 3let.
Děti se postupně seznamují s vodou a osvojují si základní plavecké návyky a techniku plaveckých stylů. Kurz začíná výukou znaku, postupně se přidává techniky prsa a kraul. Jeden trenér má ve své skupině maximálně 6 dětí a při skupinové výuce vede lekci z vody i z břehu.

Pokročilí plavci
V této kategorii děti zdokonalují jednotlivé plavecké styly a učí se nové techniky (v pořadí znak, prsa, kraul). Náplní lekcí se stává také Potápění, skoky do vody a později i nácvik záchrany tonoucího.

Při soukromých lekcích vyučuje neplavce trenér z vody a počet dětí v lekci je závislý a věku a dovednostech dětí, ideální počet 1-3 Děti.
Věk dítěte může být při soukromých lekcí a individuální péči i menší než 3roky. Soukromou lekci můžeme zorganizovat i u vás doma a potřebné pomůcky dovezeme s sebou.
plaváním dítěte Praha 3Metodika
V kurzech plavání pracujeme s dětmi od 3let věku, zatímco během soukromých lekcí je možné pracovat i s mladšími dětmi. Instruktor je po celou dobu trvání lekce s dítětem ve vodě. Lekce s mladšími dětmi bývají kratší, obvykle 30minut.
Parametry bazénu
Bazén o délce 25 metrů a hloubce 1,10 až 1,30m Vám poskytuje dostatečný prostor pro kondiční a ve vyhrazených drahách i pro sportovní plavání.
Personál
Máme mladý a zkušený tým, který má za sebou odpovídající profesní vzdělání i praxi. Mluvíme česky, anglicky a německy. Máme zkušenosti i z dalších sportovních discipilín, proto nabízíme také in-line bruslení, kondiční lezení, horskou a vodní turistiku, sjezdové i běžecké lyžování, tenis, fotbal, nebo moderní tanec.

Mgr.Jan Hnilička
sportovní manažer, osobní trenér (*1981)
instruktor plavání, juda, kondičních a běžeckých aktivit
magisterský titul FTVS UK (2004)
Sport Coaching & Consulting, s.r.o.
IMOBA, a.s., manager Sokolovny Průhonice (2010)
Mandarin Oriental Hotel, osobní trenér (2006-2009)
Four Seasons Hotel, osobní trenér (2006-2009)
Holmes Place Health Clubs, gym manager (2004 – 2005)
World Class Health Academy, osobní trenér (2003 – 2004)

Certifikace
Body control, Face Czech, Daniel Muller (2006)
Holmes Place X-biking Education, Lyndon Wood, Great Britain (2004)
Holmes Place Personal trainer, Frankie Serrano, Portugal (2004)
Aqua aerobik – ACI (2004)
Trenér kulturistiky a fitness – trenérská škola P.Stacha (2002)
Fitness instruktor / osobní trenér – welness school Evy Blahušové (2001)

Hobby
cestování, sport

Anna Čadková
instruktorka gymnastiky, plavání a atletiky (*1991)
od 2011 trenérka gymnastiky a atletiky
od 2011 bikram joga, účast na celosvětovém šampionátu v Los Angeles
od r.2004 výuka anglického jazyka
účastnice gymnastického MS a ME (12let)
lehká atletika – skok o tyči (3roky)

Hobby
sport, jóga

Motto
Když nemůžeš, přidej
Další služby
V rámci firemního konceptu nabízíme širokou paletu sportovních a relaxačních aktivit na různých místech České republiky či v rakouských alpách. Názornou formou předáváme naše zkušenosti, otevíráme Vaše obzory a vedeme Vás kupředu. Moderními postupy představujeme Vaše přednosti a pomáháme pojmenovat individuální příležitosti.

Míčové hry
Kurz má za cíl seznámit děti herní formou s nejrůznějšími druhy míčových her a jejich pravidly. Je určen zejména pro děti, které si rády hrají a mají dostatek energie. Všeobecný charakter lekcí připravuj děti na pozdější sportovní specializaci.

Soukromé lekce pro děti
Pravidelné soukromé sportovní lekce pro jednotlivce i malé skupinky s konkrétní náplní a v čase, který rodičům vyhovuje. Soukromé lekce jsou sestaveny na míru přesně dle přání a potřeb klienta. Rodičům vycházíme maximálně vstříc.
Ostatní informace
Health progress method
Do našich hodin zařazujeme metodu HPM (Health Progress Metod), kde se pomocí speciálních cvičení a pomůcek rozvíjí hluboké svalové struktury středu těla.
Svěřenci se učí zdravě aktivovat tělo a formou her přirozeně zlepšovat stabilitu.

Anglický a německý jazyk
Výuka probíhá v angličtině a němčině, česky mluvící děti sportují s anglicky a německy mluvícími v jednom kolektivu. Profesionální trenéři jsou plně jazykově vybaveni.

Spolupráce v kolektivu
Učíme děti zdravé sportovní soutěživosti, formou her vedeme k aktivní spolupráci v kolektivu a respektování pravidel.

Herní forma
SPORT ACADEMY si klade za základní cíl nejen zdravotně správný rozvoj dětí, ale také pohybovou průpravu formou hry. V hrách a soutěžích vidíme na dětech radost z pohybu.