Copyright © 2023 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha západSvět plavání
Zaměřujeme se na kurzy plavání pro děti od 6ti měsíců a plavání dětí předškolního i školního věku. Pro rodiče, zejména maminky, nabízíme vodní cvičení - Aqua-fitness, Aqua Aerobic a cvičení v malé tělocvičně. Ve svém okolí jsme unikátní zejména tím, že máme dva bazény se slanou vodou, která působí příznivě na pokožku stejně jako mořská voda, nezpůsobuje alergické reakce, působí regeneračně a potlačuje růst mikrobů. Najdete nás v ulici Budějovická na západním okraji města Jesenice. Dostanete se k nám velice dobře pěšky, autobusem i autem, které můžete zaparkovat na našem velkém parkovišti. Pro kočárky je k dispozici uzamykatelná kočárkárna.

Svět plaváníKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Budějovická 922/159
Praha západ - Jesenice

Facebook
Svět plavání plavme dětemNabízíme
Zaměřujeme se na kojenecké plavání dětí od 6ti měsíců a plavání dětí předškolního i školního věku. Pro rodiče zejména maminky nabízíme Aqua-fitness a cvičení v malé tělocvičně. Lekce pro menší děti jsou 30ti minutové a jsou situovány především do malého nerezového bazénu o rozměrech 4,2 m x 4 m. Větší děti plavou 45 minut ve velkém bazénu o rozměrech 10 m x 5 m. Oba bazény jsou hluboké 1,3m a jsou napuštěny slanou vodou.

Kurzy pro děti od 6ti měsíců do 4 let s rodiči
Kurzy pro děti od 4-5ti let bez rodičů
AquaFit a další vodní cvičení
Individuální výuka plavání
Plavání pro školky a školy
Pronájem bazénu
Pronájem tělocvičny
plaváním dítěte JeseniceVybavení
Jsme ve svém okolí unikátní zejména tím, že máme dva bazény s technologií úpravy slané vody a specializujeme se výhradně na dětské plavání. Nechodí k nám široká veřejnost jako do veřejných či hotelových bazénů.

Velký bazén má rozměry 10 m x 5 m a malý bazén 4,2 m x 4 m. Teplota vody ve velkém bazénu je 30stupňů, v malém bazénu 33 stupňů. Slaná voda má pozitivní vliv na lidskou pokožku a eliminuje klasický chlorový zápach. Je tedy vhodná pro alergiky a lidi s citlivější pokožkou. Každý z bazénů má samostatnou strojovnu se shodným technologickým vybavením. Úprava vody je zajišťována středotlakými UV lampami v kombinaci s generátory ozónu a plně automatizované technologie na hlídání kvality vody. Do technologií průběžně investujeme, tak aby voda byla co nejlepší.

Další přidanou hodnotou je vlastní velké parkoviště na uzavřeném pozemku. Pro kočárky je k dispozici uzamykatelná a prostorná kočárkárna.

V rámci Světa plavání je umístěna prostorná herna, kde mají děti možnost aklimatizace po plavání.

Jsou vám k dispozici tři oddělené šatny s vlastními sprchami. Šatny jsou vybavené moderními skříňkami, přebalovacími pulty, ohrádkami a vysoušeči vlasů. Dostatečné sociální zázemí vybavené dávkovači mýdla, klienti tedy nemusí nosit své. Svět plavání má recepci, která dohlíží na hladký průběh a organizaci kurzů.
dětské plavecké Praha západCo s sebou na plavání 
Hygienické potřeby 
- osušky (pro děti vhodný župánek), mycí potřeby, krémy

Pro děti 
- plavky, boty vhodné do bazénu, plavecké brýle (vhodné pro děti od 3let)

Pro rodiče 
- plavky, boty vhodné do bazénu, plavecké brýle – pro lepší pohodlí při potápění

Návštěvy 
- převlečení k bazénu (ideální kraťasy a tričko), vhodná čistá obuv k bazénu.

V každé šatně je k dispozici několik fénů, přebalovací pulty, ohrádky.
plavání dětíNáš tým 
Těšíme se na vás s celým týmem a našimi lektory:

Aneta Cirkovská
Dominika Tovarová
Lucie Trubačová
Monika Vlčková
Radana Pávková
Roman Rozšafný
Vendula Handlová