Copyright © 2024 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Řepy
Na bazénu Řepy vedeme kroužek Mermaidingu. Ideální pro holky i kluky, kteří by si přáli plavat jako mořské panny nebo delfíni. S námi se to naučí rychle, dobře a hravě. Stejně jako mořští tvorové se budou učit všem dovednostem pro dokonalé splynutí s vodou. Ladně plavat, vlnit se a hrát si pod vodou i na hladině. Naskočit můžete rovnou do našeho kurzu nebo zkusit jednorázovou ochutnávku. V létě pořádáme příměstský Mermaiding tábor, na kterém se děti mohou ponořit do příběhu o Ariel.

S námi také můžete naučit plavat. Jdeme na to opravdu jinak. Jsme autory vlastní metodiky a vydali jsme o ni i knižní publikaci „Jak naučit děti plavat hladce, aneb Plavání s Plavlem a Plavlínou“. Objevte s námi plavecké lekce, které jsou přizpůsobeny speciálně dětskému vnímání. Pod vedením zkušených a usměvavých trenérů a za doprovodu malých postaviček Plavla a Plavlíny si děti upevní základní plavecké dovednosti, které jim hravě pomohou zvládnout všechny plavecké způsoby.

Poskytujeme širokou škálu aktivit v programu JUNIOR, a to kromě tréninků ve vodě také suchou přípravu, týmové oddílové závody, víkendové oddechovky, tábory, soustředění, kempy a další společné akce pro děti i dospělé. Ano, na své si u nás přijdou i aktivní dospěláci. V programu MASTERS můžete zapracovat na technice, dát si do těla nebo se jen zkrátka protáhnout.

Jak učíme

Swim Smooth - Řepy dětské plaváníVšechny možnosti jak plavat se Swim Smooth
SKUPINOVÉ LEKCE PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
• JUNIOR - Od začátku po vrcholové plavce. Swim Smooth skupiny Junior jsou vhodné pro nejmenší děti, které začínají s plaváním a pro ty, kteří se plánují věnovat plavání dlouhodobě.
• MASTERS - Od pohodového plavání po náročné tréninky. Věnujete se triatlonu, bazénovému plavání nebo prostě jen rádi plavete? Na startu máte trochu strach, ale přesto se na něj těšíte? Napravíme Vaši techniku a posuneme výkony na světovou úroveň.

• NABÍDKA ŠITÁ NA MÍRU
• VIDEO ANALÝZA - V oblasti plaveckého poradenství se jedná o nejefektivnější způsob, jak zlepšit svoji plaveckou techniku a posunout se o velký kus dál.
• INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY - Plavání pro jednotlivce všech kategorií
• FAMILY TRÉNINKY - Plavání pro celou rodinu
• NAROZENINOVÉ OSLAVY - Zábavný vodní program pro každou párty
• CORPORATE TRÉNINKY - Vodní teambuilding pro firmy
• PLAVÁNÍ PRO MŠ a ZŠ - Zábavná výuka plavání pro školáky a předškoláky
KEMPY A TÁBORY - Jedno a vícedenní zážitky pro nadšené plavce i jejich rodiče

Train to WIN and have FUN!
www.swimsmooth.cz