Copyright © 2024 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Bazén Strahov
Ve Swim Smooth si přijdou na své děti i dospělí. V programu JUNIOR plaveme s dětmi již od 4 let a v programu MASTERS se zaměřujeme na aktivní dospěláky. Navíc, na bazénu Strahov, každý čtvrtek od 19h, můžete skloubit příjemné s užitečným. Zatímco bude Vaše dítě plavat ve skupině TRAIN FOR PLEASURE, na vedlejší dráze si Vy můžete užít lekci REHAB.


Jak učímeSwim Smooth - Bazén Strahov plavat dítětiKurzy na bazénu Strahov
Plavání pro děti:

Train for Pleasure - pokročilí plavci, kteří se učí všechny plavecké způsoby motýlek, znak, prsa, kraul. Plavou 1x týdně pro radost a medaile pro ně nejsou důležité. Plavci jsou schopní uplavat 200m a více.

Plavání pro dospělé:

REHAB - Mírně pokročilí plavci, kteří chtějí plavat hlavně pro zdraví a plavání je baví. I když se nejjistěji cítí při plavání plaveckého způsobu prsa, chtějí se naučit kraul a znak a skutečně udělat něco pro své zdraví.

REVISE – plavci, kteří zvládnou nejen prsa, ale kraul i znak a cítí, že jejich technika není taková, jaká by mohla být. Správnou technikou k zvládnutí všech plaveckých způsobů a větší radosti z plavání.

RESHAPE- pokročilí i masters plavci. Pro ty, pro které je „Výzva" druhé jméno a kteří rádi objevují a posouvají své limity. Hranice v této skupině je Mistrovství světa. Bez kompromisů. Učení metodikou Swim Smooth se hodí pro sportovce i nesportovce, pro každého, kdo si chce zlepšit techniku plavání, naučit nový plavecký způsob, plavat s cílem vyhrát mistrovství světa či „jen“ pro zdraví.

Poskytujeme širokou škálu programů, a to kromě tréninků ve vodě také suchou přípravu, týmové oddílové závody, tábory, soustředění, kempy a další společné akce pro děti i dospělé.
plaváním dítěte BřevnovVšechny možnosti jak plavat se Swim Smooth
SKUPINOVÉ LEKCE PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
• JUNIOR - Od začátku po vrcholové plavce. Swim Smooth skupiny Junior jsou vhodné pro nejmenší děti, které začínají s plaváním a pro ty, kteří se plánují věnovat plavání dlouhodobě.
• MASTERS - Od pohodového plavání po náročné tréninky. Věnujete se triatlonu, bazénovému plavání nebo prostě jen rádi plavete? Na startu máte trochu strach, ale přesto se na něj těšíte? Napravíme Vaši techniku a posuneme výkony na světovou úroveň.

• NABÍDKA ŠITÁ NA MÍRU
• VIDEO ANALÝZA - V oblasti plaveckého poradenství se jedná o nejefektivnější způsob, jak zlepšit svoji plaveckou techniku a posunout se o velký kus dál.
• INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY - Plavání pro jednotlivce všech kategorií
• FAMILY TRÉNINKY - Plavání pro celou rodinu
• NAROZENINOVÉ OSLAVY - Zábavný vodní program pro každou párty
• CORPORATE TRÉNINKY - Vodní teambuilding pro firmy
• PLAVÁNÍ PRO MŠ a ZŠ - Zábavná výuka plavání pro školáky a předškoláky
KEMPY A TÁBORY - Jedno a vícedenní zážitky pro nadšené plavce i jejich rodiče

Train to WIN and have FUN!
www.swimsmooth.cz