Copyright © 2021 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Řepy
Na bazénu Řepy vedeme lekce „Fundamental“ pro děti od 6 let. Fundamental jsou středně pokročilí plavci, kteří již plavou kraul a znak a seznamují s plaveckým způsobem prsa a motýlek. V rámci Fundamental máme tři výkonnostně odlišné skupiny, takže si každý jistě najde to své. Lekce jsou vždy postaveny tak, aby byly pestré, zábavné, smysluplné, progresivní a podporovaly všestranný rozvoj každého plavce. Jsme registrovaný plavecký oddíl u ČSPS a zvolit si můžete mezi závodním plaváním nebo jen zájmovým plaveckým kroužkem.

Jdeme na to trochu jinak. Podívejte se a objevte s námi plavecké lekce, které jsou přizpůsobeny speciálně dětskému vnímání. Pod vedením našeho zkušeného a usměvavého trenéra či trenérky a za doprovodu malých postaviček Plavla a Plavlíny si děti upevní základní plavecké dovednosti, které jim hravě pomohou zvládnout všechny plavecké způsoby, Na bazénu Řepy s námi také můžete vyzkoušet lekce Mermaidingu. Ideální pro holky i kluky, kteří by si přáli plavat jako mořské panny nebo delfíni.

S námi se to naučí rychle, dobře a hravě. Stejně jako mořští tvorové se budou učit všem dovednostem pro dokonalé splynutí s vodou. Ladně plavat, vlnit se a hrát si pod vodou i na hladině. Naskočit můžete rovnou do našeho kurzu nebo zkusit jednorázovou ochutnávku. ;-)

Poskytujeme širokou škálu programů, a to kromě tréninků ve vodě také suchou přípravu, týmové oddílové závody, víkendové oddechovky, tábory, soustředění, kempy a další společné akce pro děti i dospělé. Ano, na své si u nás přijdou i aktivní dospěláci. V programu MASTERS můžete zapracovat na technice, dát si do těla nebo se jen zkrátka protáhnout.

Swim Smooth - Řepy dětské plaváníNabízíme
Více informací o našich kurzech a akcích najdete na našem webu www.swimsmooth.cz

Náš Facebook

Náš Instagram