Copyright © 2019 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 1Swim Smooth - Lázně AXA
Plavecká škola a oddíl Swim Smooth plave na základě australské metody výuky plavání – Swim Smooth. Tato metoda je vysoce odborná, a především respektuje a rozvíjí vrozené dispozice každého plavce. Díky tomuto přístupu je naprosto ideální volbou pro nejmenší děti, které se chtějí věnovat plavání jakožto zábavné a zdravé pohybové aktivitě. Ve Swim Smooth ale připravujeme také budoucí závodní plavce, kteří mají díky našim ucelenému přístupu velkou výhodu proti ostatním.

Poznejte i Vy, že se dá plavání dělat na vysoké úrovni, bez křiku a drilu s respektujícím přístupem, a přitom se zřetelnými výsledky. Vtahujeme děti do vlastního procesu učení a dbáme na přátelskou atmosféru na lekcích.
Díky využití velkých zkušeností našich trenérů a základu ve formě australské metodiky, máte nyní možnost využít originální koncept přípravy nejmenších plavců.
Swim Smooth - Lázně AXAKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Na Poříčí 40
Praha 1 - Nové Město

Swim Smooth - Lázně AXA plavání pro dětiNabídka kurzu
KIDS STARTERS - přímo v centru Prahy jsou nyní k dispozici lekce pro děti již od 4 let, kterým přinášíme zábavu a poznání formou dětské symboliky, autorských říkanek a maskotů Plavla a Plavlíny.
JUNIOR – poznejte novou úroveň dětského plavání. Pro pokročilejší plavce od 6 let.
plavou s dítětem Nové MěstoNa co se můžete těšit
Plavel a Plavlína jsou nejen naši maskoti, ale také panenky, které umožní dětem rychleji a zábavnou formou proniknout do tajů plavání.
Na lekcích je využíváme pro zlepšení komunikace mezi trenérem a dětmi, především ale využíváme i další dětské symboliky, jako například autorských básniček, které jsme složili tak, aby hravou a snadno zapamatovatelnou formou umožnily dětem rychlejší učení. Přijďte si i Vy vyzkoušet profesionální, a přesto zábavný přístup našich trenérů a zažijte spolu se svým nejmenším spoustu legrace a vzájemného poznání ve vodě.

Umožněte svým dětem sportovní přípravu v plaveckém oddílu, kde je vysoká odbornost tou nejvyšší prioritou. Vždy jsme dětem trpělivými rádci a průvodci. Díky výukové metodě Swim Smooth se můžeme soustředit na kvalitu, nikoliv na kvantitu. „Nedrtíme“ plavce několikrát týdně na dvoufázových trénincích, ale k dosahování závodních úspěchů nám stačí trénovat 1 – 3 hodiny týdně!Proto také nabízíme ucelený systém plavecké přípravy, sestavený z navazujících tréninkových skupin rozdělených podle aktuální úrovně plaveckých dovedností. Zavítejte na hodinu FUNdamental – začátečníků, Swim Skills – pokročílých, Train to Train – závodníků, či Train to Compete - specialistů. Vítejte u Swim Smooth.