Copyright © 2023 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 1Swim Smooth - Lázně AXA
Ačkoliv bazén Axa je tradičně domovem našich závodních plavců, tak na Axe také plavemes nejmenšími dětmi „Kids Starter – mořští koníci“, kteří zvládnou uplavat 25 m, prohlubují základní plavecké dovednosti a zdokonalují se v kraulu a znaku. Lekce jsou vždy postaveny tak, aby byly pestré, zábavné, smysluplné, progresivní a podporovaly všestranný rozvoj každého plavce. Jsme registrovaný plavecký oddíl u ČSPS a zvolit si můžete mezi závodním plaváním nebo jen zájmovým plaveckým kroužkem.

Jdeme na to opravdu jinak. Jsme autory vlastní metodiky a vydali jsme o ni i knižní publikaci. Objevte s námi plavecké lekce, které jsou přizpůsobeny speciálně dětskému vnímání. Pod vedením zkušených a usměvavých trenérů a za doprovodu malých postaviček Plavla a Plavlíny si děti upevní základní plavecké dovednosti, které jim hravě pomohou zvládnout všechny plavecké způsoby.

Poskytujeme širokou škálu programů, a to kromě tréninků ve vodě také suchou přípravu, týmové oddílové závody, víkendové oddechovky, tábory, soustředění, kempy a další společné akce pro děti i dospělé. Ano, na své si u nás přijdou i aktivní dospěláci. V programu MASTERS můžete zapracovat na technice, dát si do těla nebo se jen zkrátka protáhnout.

Swim Smooth - Lázně AXAKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Na Poříčí 40
Praha 1 - Nové Město

Facebook
Instagram
Swim Smooth - Lázně AXA plavání pro dětiNabízíme
Více informací o našich kurzech a akcích najdete na našem webu www.swimsmooth.cz

Náš Facebook

Náš Instagram