Copyright © 2020 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 1Swim Smooth - Lázně AXA
Plaveme s dětmi již od 4 let a lekce v  Programu JUNIOR jsou vždy postaveny tak aby byly pestré,zábavné, smysluplné, progresivní a podporovaly všestranný rozvoj každého plavce. Jsme registrovaný plavecký oddíl u ČSPS a zvolit si můžete mezi závodním plaváním nebo jen zájmovým plaveckým
kroužkem.

Swim Smooth boří mýty o běžných plaveckých oddílech, kde stále přetrvává vysoká četnost tréninků a nekonečný dril. Našim plavcům a plavkyním přinášíme zcela nadstandardní přístup, neboť trénujeme na základě odborné, komplexní a velmi efektivní australské metodiky. Neděste se v praxi to znamená, že netrénujeme jen tak „z hlavy" a při našich lekcích neimprovizujeme. Naopak dbáme na takovou přípravu, aby splňovala individuální potřeby každého plavce, a to i ve skupinových lekcích. Klademe velký důraz na techniku, díky čemuž nám stačí trénovat 1x – 5x týdně, a i tak dosahovat
skvělých výsledků!

Poskytujeme širokou škálu programů, a to kromě tréninků ve vodě také suchou přípravu, týmové oddílové závody, tábory, soustředění, kempy a další společné akce pro děti i dospělé. Ano, na své si unnás přijdou i aktivní dospěláci. V programu MASTERS můžete zapracovat na technice, dát si do těla nebo se jen zkrátka protáhnout.
Swim Smooth - Lázně AXAKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Na Poříčí 40
Praha 1 - Nové Město

Swim Smooth - Lázně AXA plavání pro dětiNAŠE PLAVECKÉ SKUPINY V PROGRAMU JUNIOR
Kids Starter - přímo v centru Prahy jsou nyní k dispozici lekce pro děti již od 4 let, kterým přinášíme zábavu a poznání formou dětské symboliky, autorských říkanek a maskotů Plavla a Plavlíny.

Hvězdičky, je skupina pro nejmenší a úplné začátečníky, kteří se budou seznamovat s vodou a učit se první tempa v bazénu s rodiči.

Krabíci, jsou ideální pro děti, které zvládnou uplavat alespoň 12,5m, a to jakýmkoliv způsobem, třeba i „čubičkou“. Děti již na lekcích pokračují bez rodičů, ale ve vodě je s nimi vždy přítomný zkušený trenér.

Mořští konící, je pak připravena pro již mírně pokročilé plavce, kterým nedělá problém přeplavat 25m.

FUNdamental - středně pokročilí plavci, kteří již plavou kraul a znak a seznamují s plaveckým způsobem prsa a motýlek. Plavec je schopný uplavat 100m a více.

Swim Skills - pokročilí plavci, kteří již plavou 2x týdně. Zdokonalují všechny plavecké způsoby motýlek, znak, prsa, kraul a sbírají první zkušenosti se závody na krajské úrovni. Plavci jsou schopní uplavat 200m a více.

Train to Train - závodníci, kteří trénují 3x týdně ve vodě, jednou týdně na suchu a vědí dobře proč. Soutěže jsou pro ně místem, kde se cítí dobře. Velkým momentem zde jistě bude účast na Mistrovství ČR. Plavci v této skupině uplavou 400m a více.

Train to Compete - specialisté, kteří trénují 4x týdně ve vodě a jednou týdně na suchu. Vědí, která disciplína je jejich hlavní a cíleně se na ni zaměřují. Vyvrcholením sezóny je pro ně mistrovství republiky a velkým momentem bude jistě již účast na mezinárodních závodech.
plavou s dítětem Nové MěstoKDO JE PLAVEL A PLAVLÍNA
Plavel a Plavlína jsou nejen naši maskoti, ale také panenky, které umožní dětem rychleji a zábavnou formou proniknout do tajů plavání. Na lekcích je využíváme pro zlepšení komunikace mezi trenérem a dětmi, především ale využíváme i další dětské symboliky, jako například autorských básniček, které jsme složili tak, aby hravou a snadno zapamatovatelnou formou umožnily dětem rychlejší učení. Přijďte si i Vy vyzkoušet profesionální, a přesto zábavný přístup našich trenérů a zažijte spolu se svým nejmenším spoustu legrace a vzájemného poznání ve vodě.