Copyright © 2018 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu | Kontakt
plavání dětí Praha 1Swim Smooth - Lázně AXA
SWIM SMOOTH je vysoce odborná australská metoda výuky plavání, která respektuje a rozvíjí vrozené dispozice každého plavce. Díky tomu je ideální volbou pro nejmenší děti a malé plavce, kteří se chtějí věnovat plavání jakožto zábavné a zdravé pohybové aktivitě. Ve Swim Smooth ale připravujeme také budoucí závodní plavce, kteří mají díky našim ucelenému přístupu velkou výhodu proti ostatním.

Poznejte i Vy, že se plavání dá dělat na vysoké úrovni bez křiku a drilu s respektujícím přístupem a přitom zřetelnými výsledky. Vtahujeme děti do vlastního procesu učení a dbáme na přátelskou atmosféru na lekcích.
Díky využití velkých zkušeností našich trenérů a základu ve formě australské metodiky, máte nyní možnost využít originální koncept přípravy nejmenších plavců.
Swim Smooth - Lázně AXAKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Na Poříčí 40
Praha 1 - Nové Město

Swim Smooth - Lázně AXA plavání pro dětiNabídka kurzu
KIDS STARTERS - přímo v centru Prahy jsou nyní k dispozici lekce plavání té nejvyšší kvality. Již pro děti od 4 let přinášíme zábavu a poznání formou dětské symboliky, autorských říkanek a maskotů Plavla a Plavlíny v Programu KIDS STARTERS.
JUNIOR - pro pokročilejší plavce od věku 6 let je připraven Program JUNIOR. Poznejte novou úroveň dětského plavání.
plavou s dítětem Nové MěstoNa co se můžete těšit
Plavel a Plavlína jsou nejen naši maskoti, ale také panenky, které umožní dětem rychleji a zábavnou formou proniknout do tajů plavání.
Na lekcích jich využíváme pro zlepšení komunikace mezi trenérem a dětmi, především ale využíváme i další dětské symboliky, jako například autorských básniček, které jsme složili tak, aby hravou a snadno zapamatovatelnou formou umožnily dětem rychlejší učení. Přijďte si i Vy vyzkoušet profesionální a přesto zábavný přístup našich trenérů a zažijte spolu se svým nejmenším spoustu legrace a vzájemného poznání ve vodě.

Umožněte svým dětem sportovní přípravu v plaveckém oddílu, kde je vysoká odbornost tou nejvyšší prioritou. Díky našemu profesionálnímu přístupu jsme vždy dětem trpělivými rádci a průvodci. Netlačíme na výsledek, je pro nás důležitější vnitřní motivace plavců a jejich vlastní touha se neustále zlepšovat. Proto také nabízíme ucelený systém plavecké přípravy, sestavený z navazujících tréninkových skupin rozdělených podle aktuální úrovně plaveckých dovedností. Zavítejte na hodinu FUNdamental Blue – začátečníků, FUNdamental Orange – pokročilých, či Swim Skills – závodníků. Vítejte u Swim Smooth.