Copyright © 2019 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Koupaliště Petynka
Plavecká škola a oddíl Swim Smooth plave na základě australské metody výuky plavání – Swim Smooth. Tato metoda je vysoce odborná, a především respektuje a rozvíjí vrozené dispozice každého plavce bez ohledu na věk či dosaženou plaveckou úroveň.

Poznejte i Vy, že se plavání dá dělat na vysoké úrovni bez křiku a drilu s respektujícím přístupem, a přitom se zřetelnými výsledky. Bez ohledu na to, jestli plavete pro radost, anebo s cílem vítězit. Děti vtahujeme do vlastního procesu učení a dbáme na přátelskou atmosféru na lekcích. Na koupališti Petynka je celé léto možnost posunout hranice jejich znalostí a dovedností formou individuálních lekcí.
Swim Smooth - Koupaliště PetynkaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Otevřená 1072/4
Praha 6 - Střešovice

Swim Smooth - Koupaliště Petynka plavání pro dětiNabídka kurzu
Na koupališti Petynka jsou pro Vás připraveny programy individuální výuky plavání:

Program INDIVIDUAL – připravte se na individuální péči, zkušené a empatické trenéry, kteří vědí víc, než ostatní. Seznamte sebe či svého malého plavce s australským přístupem k plavání.

INDIVIDUAL Pro – setkejte se s hlavní trenérkou Gabrielou a získejte informace, které jinde nedostanete. Umožněte sobě, svému dítěti či svěřenci zažít šedesát minut, které Vás posunou o světelné roky vpřed.

VIDEOANALÝZA – umožněte sobě, svému malému plavci či svému svěřenci získat náskok v technice s využitím nejmodernější techniky a vysoce odborného rozboru chyb a jejich následnou nápravu.
plavat dítěti StřešovicePlavecká typologie
SWIM SMOOTH je jedinečný tréninkový systém, ve kterém:

Pracujeme se šesti různými styly především plaveckého způsobu kraul, ale pro ty, kteří se chtějí zlepšit ve všech plaveckých způsobech, přinášíme špičkové informace i pro motýlek, znak a prsa.

Určíme Vám plavecký typ a ukážeme, jak můžete plavat rychleji a efektivněji s ohledem na Váš somatotyp, osobnostní rysy, vytrvalostní předpoklady a dosavadní plavecké zkušenosti.
Objevte skutečně individuální přístup k Vašemu plavání!

Na koupališti Petynka též každý rok pořádáme Příměstský plavecký tábor se Swim Smooth. Tábor je určený dětem od 6 let. Děti na táboře čeká celotáborová hra, atletická a gymnastická cvičení, samozřejmě plavecká průprava zaměřená na techniku a kondici, ale i hry ve vodě pro velký kopec zábavy. Přihlaste Vašeho malého plavce/plavkyni včas!