Copyright © 2018 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu | Kontakt
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Koupaliště Petynka
SWIM SMOOTH je vysoce odborná australská metoda výuky plavání, která respektuje a rozvíjí vrozené dispozice každého plavce. Díky tomu je ideální volbou pro nejmenší děti a malé plavce, kteří se chtějí věnovat plavání jakožto zábavné a zdravé pohybové aktivitě.

Poznejte i Vy, že se plavání dá dělat na vysoké úrovni bez křiku a drilu s respektujícím přístupem a přitom zřetelnými výsledky. Vtahujeme děti do vlastního procesu učení a dbáme na přátelskou atmosféru na lekcích. Na koupališti Petynka je celé léto možnost posunout hranice jejich znalostí a dovedností formou individuálních lekcí.
Swim Smooth - Koupaliště PetynkaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Otevřená 1072/4
Praha 6 - Střešovice

Swim Smooth - Koupaliště Petynka plavání pro dětiNabídka kurzu
Na koupališti Petynka jsou pro Vás připraveny programy individuální výuky plavání:

Program INDIVIDUAL – připravte se na individuální péči, zkušené a empatické trenéry, kteří vědí víc, než ostatní. Seznamte svého malého plavce s australským přístupem k plavání

INDIVIDUAL Pro – setkejte se s hlavní trenérkou Gabrielou a získejte informace, které jinde nedostanete. Umožněte svému svěřenci zažít šedesát minut, které jej posunou o světelné roky vpřed.

VIDEOANALÝZA – umožněte svému malému plavci získat náskok v technice s využitím nejmodernější techniky a vysoce odborného rozboru chyb a jejich následnou nápravu.
plavat dítěti StřešovicePlavecká typologie
SWIM SMOOTH je jedinečný tréninkový systém, ve kterém:
Pracujeme s šesti různými styly především plaveckého způsobu kraul, ale pro Ty, kteří se chtějí zlepšit ve všech plaveckých způsobech, přinášíme špičkové informace i pro motýlek, znak a prsa.
Určíme vám plavecký typ a ukážeme, jak můžete plavat rychleji a efektivněji s ohledem na váš somatotyp, osobnostní rysy, vytrvalostní předpoklady a dosavadní plavecké zkušenosti.
Objevte skutečně individuální přístup k vašemu plavání!