Copyright © 2023 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Koupaliště Petynka
Koupaliště na Petynce je naší oblíbenou letní destinací, neboť se jedná o venkovní koupaliště, které nyní prošlo ještě navíc velmi zdařilou rekonstrukcí. Co víc si během horkých letní dní přát, že ano?

Již tradičně pořádáme na Petynce Příměstský plavecký tábor se Swim Smooth. Tábor je určený dětem od 6 let. Děti na táboře čeká celotáborová hra, atletické a gymnastické hry, kreativní dílnička a samozřejmě plavecká průprava zaměřená na techniku a kondici. Přihlaste Vašeho malého plavce/plavkyni včas!

V neposlední řadě se pak zde, na Petynce, můžeme potkat při individuálních plaveckých lekcích pro děti i dospělé. Těší se na Vás naši usměvaví a zkušení trenéři, kteří Vám pomůžou dotáhnout Vaše plavecké cíle.

Poskytujeme širokou škálu programů, a to kromě tréninků ve vodě také suchou přípravu, týmové oddílové závody, tábory, soustředění, kempy a další společné akce pro děti i dospělé. Ano, na své si u nás přijdou i aktivní dospěláci. V programu MASTERS můžete zapracovat na technice, dát si do těla nebo se jen zkrátka protáhnout.

Swim Smooth - Koupaliště PetynkaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Otevřená 1072/4
Praha 6 - Střešovice

Facebook
Instagram
Swim Smooth - Koupaliště Petynka plavání pro dětiNabízíme
Více informací o našich kurzech a akcích najdete na našem webu www.swimsmooth.cz

Náš Facebook

Náš Instagram