Copyright © 2019 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Bazén Strahov
Individuálně rozvíjí vrozené dispozice každého plavce a díky tomu patří mezi nejefektivnější plavecké školy na světě.

Swim Smooth se hodí pro sportovce i nesportovce, pro každého, kdo si chce zlepšit techniku plavání, naučit nový plavecký způsob, plavat s cílem vyhrát mistrovství světa či jen pro zdraví. Na našich lekcích panuje respektující, pozitivní a přátelská atmosféra.

Na bazéně Strahov můžete svému dítěti či svěřenci umožnit nahlédnutí do špičkové metodiky a získat velmi hodnotné informace pro jeho budoucí rozvoj.
Swim Smooth - Bazén StrahovKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Vaníčkova 2b
Praha 6 - Břevnov

Swim Smooth - Bazén Strahov plavat dítětiNabídka kurzu
Na bazénu Strahov působí několik let naše hlavní trenérka Gabriela Minaříková a Vy máte nyní jedinečnou možnost se s ní setkat a během konzultací s ní získat spoustu moderních, odborných a užitečných informací o plavání. Připojte se k celé plejádě spokojených závodníků z Čech i ze zahraničí, zažijte na Strahově svou první Swim Smooth zkušenost. Vyberte si na Strahově ze tří základních programů, které jsou určeny pro děti a juniory:

VIDEO ANALÝZA – umožněte svému malému plavci získat náskok v technice s využitím nejmodernější techniky a vysoce odborného rozboru chyb a jejich následnou nápravu.

VIDEO ANALÝZA Pro – objevte novou úroveň analýzy, která posune přípravu Vašeho závodníka výrazně vpřed.

INDIVIDUAL Pro – setkejte se s hlavní trenérkou Gabrielou a získejte informace, které jinde nedostanete. Umožněte svému svěřenci zažít šedesát minut, které jej posunou o světelné roky vpřed.
plaváním dítěte BřevnovPlavecká typologie
SWIM SMOOTH je jedinečný tréninkový systém, ve kterém:

pracujeme s šesti různými styly především plaveckého způsobu kraul, ale pro ty, kteří se chtějí zlepšit ve všech plaveckých způsobech, přinášíme špičkové informace i pro motýlek, znak a prsa.

Určíme Vám plavecký typ a ukážeme, jak můžete plavat rychleji a efektivněji s ohledem na Váš somatotyp, osobnostní rysy, vytrvalostní předpoklady a dosavadní plavecké zkušenosti.

V neposlední řadě se Váš plavec může přidat do některé skupiny plavců, ať z něj chcete mít závodníka, nebo jen vodomila co chce jen plavat dobře a pro radost.

Objevte skutečně individuální přístup k vašemu plavání!