Copyright © 2020 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Bazén Strahov
Plavecká škola a oddíl Swim Smooth pracuje s australskou metodou učení plavání – Swim Smooth. Tato metoda výuky je určená všem plavcům bez ohledu na věk či stupeň pokročilosti. Individuálně rozvíjí vrozené dispozice každého plavce a díky tomu patří mezi nejefektivnější plavecké školy na světě. Swim Smooth se hodí pro sportovce i nesportovce, pro každého, kdo si chce zlepšit techniku plavání, naučit nový plavecký způsob, plavat s cílem vyhrát mistrovství světa či jen pro zdraví. Na našich lekcích panuje respektující, pozitivní a přátelská atmosféra.

Na bazéně Strahov můžete svému dítěti či svěřenci umožnit nahlédnutí do špičkové metodiky a získat velmi hodnotné informace pro jeho budoucí rozvoj. Na bazénu Strahov působí několik let naše hlavní trenérka Gabriela Minaříková a Vy máte nyní jedinečnou možnost se s ní setkat a během konzultací s ní získat spoustu moderních, odborných a užitečných informací o plavání. Připojte se k celé plejádě spokojených závodníků z Čech i ze zahraničí, zažijte na Strahově svou první Swim Smooth zkušenost.
Swim Smooth - Bazén StrahovKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Vaníčkova 2b
Praha 6 - Břevnov

Swim Smooth - Bazén Strahov plavat dítětiNABÍDKA KURZŮ
Vyberte si na Strahově ze tří základních programů, které jsou určeny pro děti, juniory i dospělé:

PROGRAM INDIVIDUAL
Video analýza – umožněte svému malému plavci získat náskok v technice s využitím nejmodernější techniky a vysoce odborného rozboru chyb a jejich následnou nápravu.

Individual pro – setkejte se s hlavní trenérkou Gabrielou a získejte informace, které jinde nedostanete. Umožněte svému svěřenci zažít šedesát minut, které jej posunou o světelné roky vpřed.

PROGRAM JUNIOR
Train for Pleasure - pokročilí plavci, kteří se učí všechny plavecké způsoby motýlek, znak, prsa, kraul. Plavou 1x týdně pro radost a medaile pro ně nejsou důležité. Plavci jsou schopní uplavat 200m a více.

PROGRAM MASTERS
Rehab - Mírně pokročilí plavci, kteří chtějí plavat hlavně pro zdraví a plavání je baví. I když se nejjistěji cítí při plavání plaveckého způsobu prsa, chtějí se naučit kraul a znak a skutečně udělat něco pro své zdraví.
Revise – plavci, kteří zvládnou nejen prsa, ale kraul i znak a cítí, že jejich technika není taková, jaká by mohla být. Správnou technikou k zvládnutí všech plaveckých způsobů a větší radosti z plavání.
Reshape - pokročilí i masters plavci. Pro ty, pro které je „Výzva" druhé jméno a kteří rádi objevují a posouvají své limity. Hranice v této skupině je Mistrovství světa. Bez kompromisů.
plaváním dítěte BřevnovPLAVECKÁ TYPOLOGIE
Swim Smooth je jedinečný tréninkový systém, ve kterém pracujeme s šesti různými styly především plaveckého způsobu kraul, ale pro ty, kteří se chtějí zlepšit ve všech plaveckých způsobech, přinášíme špičkové informace i pro motýlek, znak a prsa. Určíme Vám plavecký typ a ukážeme, jak můžete plavat rychleji a efektivněji s ohledem na Váš somatotyp, osobnostní rysy, vytrvalostní předpoklady a dosavadní plavecké zkušenosti.

Objevte skutečně individuální přístup k vašemu plavání!