Copyright © 2022 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 6Swim Smooth - Bazén Strahov
Ačkoliv ve Swim Smooth plaveme v Programu JUNIOR s dětmi již od 4 let, na bazénu Strahov se zaměřujeme spíše na aktivní dospěláky. Ale například každý čtvrtek se dá právě na Strahově skloubit příjemné s užitečným, a zatímco bude Vaše dítě plavat v rámci programu Junior, Vy si můžete užít lekci z Programu Masters.Swim Smooth - Bazén Strahov plavat dítětiKurzy
Co Vám tedy kromě individuálních lekcí na Strahově přinášíme:

Plavání pro děti:

Train for Pleasure - pokročilí plavci, kteří se učí všechny plavecké způsoby motýlek, znak, prsa, kraul. Plavou 1x týdně pro radost a medaile pro ně nejsou důležité. Plavci jsou schopní uplavat 200m a více.

Plavání pro dospělé:

REHAB - Mírně pokročilí plavci, kteří chtějí plavat hlavně pro zdraví a plavání je baví. I když se nejjistěji cítí při plavání plaveckého způsobu prsa, chtějí se naučit kraul a znak a skutečně udělat něco pro své zdraví.

REVISE – plavci, kteří zvládnou nejen prsa, ale kraul i znak a cítí, že jejich technika není taková, jaká by mohla být. Správnou technikou k zvládnutí všech plaveckých způsobů a větší radosti z plavání.

RESHAPE- pokročilí i masters plavci. Pro ty, pro které je „Výzva" druhé jméno a kteří rádi objevují a posouvají své limity. Hranice v této skupině je Mistrovství světa. Bez kompromisů. Učení metodikou Swim Smooth se hodí pro sportovce i nesportovce, pro každého, kdo si chce zlepšit techniku plavání, naučit nový plavecký způsob, plavat s cílem vyhrát mistrovství světa či „jen“ pro zdraví.

Poskytujeme širokou škálu programů, a to kromě tréninků ve vodě také suchou přípravu, týmové oddílové závody, tábory, soustředění, kempy a další společné akce pro děti i dospělé.
plaváním dítěte BřevnovDále nabízíme
Více informací o našich kurzech a akcích najdete na našem webu www.swimsmooth.cz

Náš Facebook

Náš Instagram