Copyright © 2022 Plavani-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
plavání dětí Praha 5Swim Smooth - Barrandov
Plaveme s dětmi již od 4 let a lekce v  Programu JUNIOR jsou vždy postaveny tak aby byly pestré, zábavné, smysluplné, progresivní a podporovaly všestranný rozvoj každého plavce. Jsme registrovaný plavecký oddíl u ČSPS a zvolit si můžete mezi závodním plaváním nebo jen zájmovým plaveckým kroužkem.

Jdeme na to trochu jinak. Podívejte se a objevte s námi plavecké lekce pro nejmenší, které jsou přizpůsobeny speciálně dětskému vnímání. Pod vedením našeho zkušeného a usměvavého trenéra či trenérky a za doprovodu malých sourozenců Plavla a Plavlíny se děti dokonale seznámí s vodou a postupně si osvojí základní plavecké dovednosti, které jim hravě pomohou zvládnout první samostatná tempa.

S námi také můžete vyzkoušet lekce Mermaidingu. Ideální pro holky i kluky, kteří by si přáli plavat jako mořské panny nebo delfíni. S námi se to naučí rychle, dobře a hravě. Stejně jako mořští tvorové se budou učit všem dovednostem pro dokonalé splynutí s vodou. Ladně plavat, vlnit se a hrát si pod vodou i na hladině. Naskočit můžete rovnou do našeho kurzu nebo zkusit jednorázovou ochutnávku. ;-)

Poskytujeme širokou škálu programů, a to kromě tréninků ve vodě také suchou přípravu, týmové oddílové závody, víkendové oddechovky, tábory, soustředění, kempy a další společné akce pro děti i dospělé. Ano, na své si u nás přijdou i aktivní dospěláci. V programu MASTERS můžete zapracovat na technice, dát si do těla nebo se jen zkrátka protáhnout.


Swim Smooth - Barrandov plavat dítětiNabízíme
Více informací o našich kurzech a akcích najdete na našem webu www.swimsmooth.cz

Náš Facebook

Náš Instagram